برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقیان: گل خوردن دقیقه ۹۰ یعنی مرگ

سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۲ — فارس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل خوردن دقیقه ۹۰ یعنی مرگ.

پیام صادقیان ، در خصوص بازی پرسپولیس مقابل راه آهن و تساوی در این دیدار حساس اظهار داشت: یکی از بدترین و تلخ‌ترین روزهای خودم را پشت سر گذاشتم. روز قشنگی برای ما در حال اتفاق افتادن بود اما به یکباره همه چیز در دو دقیقه خراب شد و راستش را بخواهید من به یکباره مردم.

وی افزود: در شرایطی که ۲ بر یک از راه آهن جلو بودیم می‌توانستیم ۲ گل دیگر وارد دروازه راه آهن کنیم که متأسفانه به دلیلشکم سیری همه چیز را فراموش کردیم. هر چه می زدیم توپ‌ها وارد دروازه نشد و واقعا نمی دانم چه حرفی باید بزنم.

صادقیان ادامه داد: بد موقعی گل خوردیم. خوردن گل در دقایق ۸۸ یا ۹۰یعنی مرگ یک تیم. متأسفانه این اتفاق برایم افتاد و هنوز در شوک هستم و باورم نمی‌شود که یک برد را با تساوی عوض کردیم.اصلا نمی‌دانستم چطور باید سمت رختکن بروم.

وی در خصوص حمله هواداران به خودش پس از بازی نیز، گفت: موضوع خاصی نبود به من هیچ کس بی‌احترامی نکرده بود الحق و الانصاف هواداران ناراحت بودند شعارهایی هم دادند اما آنها می‌دانند که ما بی‌غیرت نیستیم. کسی به شخص من توهین و حرفی نزد. تا آن جایی که دیدم هر کسی مرا می‌دید بی‌احترامی و بی‌ادبی نکرد. اتفاقا هواداران هم مرا دیدند گفتند دستت درد نکند. تو فوتبال خودت را بازی کردی. من تا آن جایی که از دستم برمی‌آمد باور کنید کم نگذاشتم اما چه فایده فوتبال خوب بازی کنی اما تیم شما به خواسته خودش نرسد.

صادقیان در پاسخ سوالی که آیا هنوز امید دارید یا خیر، گفت: ما با امید زندگی می کنیم. خدا را چه دیدید شاید در بازی آخر اتفاقی برای ما افتاد که برای دیگران برعکس آن افتاد. با امید به خوزستان می‌رویم تا خدا ببینیم برای ما چه تدبیری در نظر گرفته است.

صادقیان در پایان درباره لیست منتشره از سوی رسانه‌ها نیز گفت: من در این باره حرفی ندارم. بگذارید گذشت زمان همه چیز را مشخص می‌کند. من فعلا فقط در شوک بازی با راه آهنم و نمی‌دانم کی از این وضعیت خارج می شوم. شاید هیچ وقت روز بازی با راه آهن را که یکی از تلخ‌ترین ساعات زندگیم را پشت سر گذاشتم و باور کنید چند دقیقه اصلا چشم من چیزی نمی‌دید را فراموش نکنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391