برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقیان: در روزهایی که فراموش شده‌ایم چشم انتظار هواداران هستیم

جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۵۱ — فارس

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم هواداران در روزهایی که برخی ما را فراموش کرده‌اند، با حضور در ورزشگاه از ما حمایت کنند.

پیام صادقیان در تمرینات پرسپولیس تیم دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه زانو شد و حتی گفته شد بازی با راه‌آهن را از دست می‌دهد اما بررسی های عکس MRI زانوی این بازیکننشان داد می‌تواند در دو بازی آینده به میدان برود. به همین دلیل دقایقی با این بازیکن گفت‌گویی انجام دادیم که در زیر می‌خوانید:

* مثل اینکه وضعیتت بهتر شده است، ماجرای مصدومیتت چه بود؟

در یکی از تمرینات پرسپولیس از ناحیه زانو دچار پیچ‌خوردگی شدم و حتی برای سوار شدن به ماشین هم دچار مشکل بودم اما خدا را شکر الآن بد نیستم و در تمرین روز گذشته مورد تست قرار گرفتم که خوشبختانه همه چیز خوب بود. این هم به خاطر لطف خدا و دعای هواداران است و جا دارد از کادر پزشکی تشکری ویژه داشته باشم که من را به این شرایط رساندند. تمرینات فیزیوتراپی باعث شد شرایطم خوب شود.

*یعنی صد در صد مشکلت حل شده است؟

دو روز درد عجیبی داشتم ولی چیز خاصی نیست و امیدوارمبتوانم در دو بازی آینده تمریناتم را ادامه بدهم و به میدان بروم. فعلاً تست اولیه روی پایم خوب بود.

*فکر می‌کردی اینقدر زود پا به توپ شوی؟‌

راستش را بخواهید نه، روز اول و دوم خیلی درد و ترس داشتم چون بالاخره زانو بسیارحساس است اما با استراحت، آب درمانی و فیزیوتراپی پزشکان پای من خیلی بهتر شد و شاید یک اتفاق عجیب افتاد. وقتی از من تست گرفتند و دیدند شرایطم خوب است واقعا خودم هم تعجب کردم. به هیچ عنوان دوست نداشتم یک دقیقه از دو بازی را از دست بدهم. می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنم. ما دو بازی حساس و سرنوشت‌ساز داریم و سعی می‌کنم بهترین بازی‌هایم را برای پرسپولیس انجام دهم تا همه از آن لذت ببرند.

*برخی بازیکنان تیم نسبت به وعده های عمل نشده به شدت معترض شده اند.

بالاخره ما مشکلات داریم وبچه‌ها ناراحتند. نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی بیافتد حتی از ما شماره حساب گرفتند ولی هیچ چیزی به حسابمان نیامد. من اصلا در جریان نبودم که چرا شماره‌حساب گرفتند و چرا پول به حساب ما نریختند. نمی‌دانم داستان چه بود ولی قرار بود پولی به حساب ما واریز شود ولی مثل اینکه هنوز خبری نیست. نمی‌دانم می‌خواهد چه اتفاقی بیفتد.

*پس می‌خواهی جواب طلبکار معروف را چطور بدهی؟

هنوز هم این طلبکار دنبال من است و دو هفته مهلت گرفتم تا مشکل حل شود اما واقعاً الآن باید به دو بازی آینده تمرکز کنیم و این خوب نیست که فکر بچه‌ها به مسائل دیگر مشغول باشد مخصوصاً بازی مقابل راه‌آهن که بسیار حساس است.

* بازی با راه‌آهن را چگونه می‌بینید؟

همه بازی‌ها حکم فینال را برای ما دارد. ما فقط باید به برد فکر کنیم و اگر بخواهیم به مسئله دیگری فکر کنیم باید به فکر قهرمانی نباشیم. ما باید با برد راه‌آهن در کورسقهرمانی قرار داشته باشیم. مطمئناً با طرز فکری حرفه‌ای به مصاف راه‌آهن می‌رویم تا امتیاز کامل را بگیریم. من فقط از هواداران می‌خواهم که در این روز سخت حامی ما باشند. ما داشته‌هایمان همین هواداران هستند. انشالله بیایند تابا برد راه‌آهن جشن پیروزی بگیریم. ما هم در هفته پایانی در اهواز سعی می‌کنیم با یک برد و البته به امیدلغزش تیم‌های دیگر جام را به آنها هدیه بدهیم. اگر ورزشگاه آزادی پر باشد بچه‌ها احساس تنهایی نمی‌کنند پس امیدوارم هواداران ما را در روزهایی که برخی‌ها فراموشمان کردند ما را تنها نگذارند.

*حقیقی معتقد است مشکلش با تو را برادرانه حل کرده است؟

بله دقیقا همین است و من هم همین نظر را دارم.

* به نظر تو پرسپولیس چند درصد شانس قهرمانی دارد؟

ما در رده دوم جدول هستیم و شرایطمان بسیار خوب است. باید نیم نگاهی به لغزش فولاد داشته باشیم چون آنها سه امتیاز از ما بیشتر دارند. امیدوارم که فولاد در دو بازی پیش رو در یکی از آنها شکست بخورد تا ما هم با برد تکلیف خودمان را روشن کنیم. بالاخره بازی حساس است و مطمئن باشید کار برای ما خیلی سخت است مثل بازی با داماش که آنها برای سقوط نکردن با تمام وجود مقابل ما ظاهر شدند.

* به اینکه در بازی با داماش زیاد روی تو خطا شد معترض بودی.

فوتبال همین است. داماشی‌ها خیلی ما را مورد لطف خود قرار دادند اما خدا را شکر ما روز خوبی داشتیم. چون همه می‌خواستیم سه امتیاز را بگیریم.خطاهای شدیدی روی من انجام دادند اماناراحتی ندارد. فوتبال همین استاما از بقیه می‌خواهم وقتی من هم با آنها برخوردی داشتم از من دلخور نشوند.

*در پایان اگر حرفی داری بگو؟

آرزویم این است که پرسپولیس بتواند در سال ۹۳ یک جام بگیرد. همه بچه‌ها همدل هستند. هواداران امسال در سرما و گرما پشت تیم ما بودند و خدا را شکر با برد داماش شرمنده آنها نشدیم. به کورس قهرمانی برگشتیم ودو قدم با هدف فاصله داریم. از هواداران می‌خواهم روز یکشنبه به ورزشگاه بیایند تا یک برد دیگر رابا آنها جشن بگیریم و سپس برای صدرنشینی و قهرمانی به اهواز برویم. ما هواداران خونگرمی داریم و به نظرم لیاقت آنها قهرمانی و کسب سهمیه آسیاست. مطمئن باشید روز یکشنبه تنها نیستیم چون مردم مثل همیشه همه مشکلاتمان را می‌دانند و مثل کوه پشت ما هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391