برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: درباره محمد قاضی هنوز نامه‌ای دریافت نکردیم

چهارشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۳ — اوج نیوز

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت:پولادی همچنان فرصت دارد در خصوص مسائلی که برای دفاع از خود مورد نظر دارد را در قالب تجدید نظرخواهی ارائه کند.

محمود   سالار‌کیا

به نقل از سایت رسمی پرسپولیس،محمود سالارکیا اظهار داشت: در خبرها آمده بود؛ آقای محمد قاضی تحت عنوان مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس درخواست طرح موضوع کرده است اما از سوی فدراسیون فوتبال هنوز نامه‌ای برای ما ارسال نشده است.

وی ادامه داد: چنانچه نامه‌ای در این ارتباط دریافت کنیم، پیگیر موضوع خواهیم شد و پس از آن طبق اسناد موجود در باشگاه، پاسخ مقتضی به کمیته انضباطی ارسال می‌شود.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس درباره حکم صادره برای مهرداد پولادی خاطرنشان کرد: پرسپولیس باشگاه بزرگ و پرطرفداری است و برای ایجاد شرایط بهتر گاهی نیاز به سختگیری‌هایی خواهد بود که در نهایت به سود تمام مجموعه باشگاه، تیم و هواداران است و تا آنجا که موضوع به حق شخصی ما مربوط شود، از آن می‌گذریم.

سالارکیا در پایان گفت: آقای پولادی همچنان فرصت دارد در خصوص مسائلی که برای دفاع از خود مورد نظر دارد را در قالب تجدید نظرخواهی ارائه کند. در این ارتباط از زمان صدور حکم، ۲۰ روز فرصت دادیم تا اگر خواستند درخواست خود را ارائه کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391