برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالح: گزینه‌ای به جز برد نداریم

شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۶ — فارس

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در دیدار مقابل فولاد خوزستان گزینه‌ای به جز پیروزی نداریم.

بمجید صالح در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: تا آخرین لحظه برای خوب بودن تلاش می‌کنیم تیمی قهرمان می‌شود که بهترین تفکر و کمترین اشتباه را داشته باشد. مصدومیت بازیکنانی مثل هاشم بیک‌زاده و خسرو حیدریدر طولفصل کمی به ما آسیب زد. در طول فصلتیم ما خیلی خوب و حرفه‌ای عمل کرد. گاهی از برخی برخوردها ناراحت می‌شویم. وقتی حنیف عمران ‌زاده بخیه فلزی روی چشم می‌زند و باآن شرایط تلاش می‌کند نشان از غیرت اوو بازیکنان دارد.تا به حال اینبخیه فلزی که به شکل منگنه است راندیده بودم. این نشان می‌دهد ما تلاش می‌کنیم.

وی افزود: تا آخرین لحظه تلاش ‌می‌کنیم. وظیفه ما تلاش است تیمی که کمترین اشتباه را کند می‌تواند بهترین نتیجه را بگیرد. فولاد و پرسپولیس و نفت شرایط بهتری دارند اما ما هم شانس داریم. باید اشتباهاتمان را کم کنیم تا بتوانیم موفق شویم. قبول داریم که شانس ما برای قهرمانی کمتر است اما نا امید نیستیم.

صالح در مورد اینکه آیا مقابل فولاد خوزستان بازی انتحاری به نمایش می‌گذارند، گفت:در طول هفته بچه‌ها دائم در حال تمرین هستند دائم با هم صحبت می‌کنیم تا بهترین تصمیم را در مسابقه بگیریم. در بازی با الجزیره اگر مساوی می‌کردیم از جدول خارج می‌شدیم در بازی با فولاد خوزستان فقط یک گزینه داریم. برای قهرمانی باید ببریم. بهترین تصمیم را با کمترین اشتباه باید بگیریم. برای کسب سهمیه و قهرمانی فقط نیاز به برد داریم. به قول امیر قلعه ‌نویی باید انتحاری بازی کنیم چرا که در غیر اینصورت قهرمانی و کسب سهمیه آسیا از ما گرفته می‌شود. از بازی بعدی و اتفاقی که در آن می‌افتد اطلاع نداریم. برای کسب سهیمه باید ببریم و دنبال رسیدن به این هدف هستیم.

صالح در پایان گفت: از تیم استقلال خوزستان تشکر می‌کنم آنها به ما زمین تمرین دادند. وقتی به محل تمرین می رفتیم مناطق جنگی را دیدیم به ما گفتند زمان جنگ لشگر عراق تا به اینجا رسیده است اینجا رشادت‌ها و ارزش‌ها را می‌بینیم حیفم آمد این را نگویم اگر این آرامش اکنون وجود دارد دلیل آن تلاش مردم قهرمان اهواز،‌ آبادان ، خوزستان و .. است. عده‌ای جان خود را دادند تا امروز ما در آرامش کار کنیم. همیشه باید یاد شهدا را پاس داشت. قهرمان اصلی مردم خوزستان هستند. زبان از توصیف آنهاقاصر است. بار دیگر سال نو را تبریک می‌گویم امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم تا هواداران بازی خوبی ببینند.

وی افزود: اواخر خدمت سربازی در پایان جنگ ۲۰ روز اینجا بودم. فضایی که دیروز دیدم ما را به حال و هوای دیگری برد. مدیون کسانی هستیم که جان خود را برای کشور دادند. ما در فوتبال حرف برای گفتن داریم و یکی از دلایل این مسئله آرامشی است که امروز داریم. از هوادارن به خاطر استقبالی که از ما کردند تشکر می‌کنم امیدوارم زیبایی‌های یک بازی فوتبالی در دیدار فردا نمایان شود. عصر امروز آخرین تمرین استقلال در ورزشگاه اختصاصی نفت‌اهواز برگزار می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391