برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیدصالحی: شاید به حساب پسرم پول ریخته‌اند که من خبر ندارم

سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۱۳ — تسنیم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مبلغ دریافتی من از باشگاه پرسپولیس خیلی کمتر از این مبلغی است که اعلام شده و شاید به حساب پسرم پول ریخته‌اند که من خبر ندارم!

سیدمهدی سیدصالحی

سیدمهدی سیدصالحی در مورد اینکه آیا در این فصل از باشگاه پرسپولیس ۵۵۲ میلیون تومان دریافتی داشته است، عنوان کرد: چنین چیزی اصلاً درست نیست و من چنین مبلغی را نگرفته‌ام. مبلغ دریافتی من از باشگاه پرسپولیس خیلی کمتر از این مبلغی است که اعلام شده. شاید به حساب یک سیدصالحی دیگر و شاید به حساب پسرم پول ریخته‌اند که من خبر ندارم!

وی ادامه داد: اختلاف دریافتی من از باشگاه پرسپولیس و فهرست منتشر شده ۱۰، ۲۰ میلیون نیست و خیلی بیشتر از این حرف‌هاست. اگر پول اتومبیل بدون سند را کم کنید کلاً ۲۳۰ میلیون تومان دریافتی داشته‌ام. این مبلغی است که من دریافت کرده‌ام و اسنادش هم موجود است.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اولین بار است که در عمر خود چنین مسئله‌ای را می‌بینم. نکته مهم این است که قراردادهای ما در باشگاه بوده و نباید رقمش فاش می‌شده است. قرارداد بازیکن مثل ناموسش بوده و محرمانه است. هرکسی این کار را انجام داده اسرار یک باشگاه را منتشر کرده است.

سیدصالحی در ادامه انتقاداتش اظهار داشت: مانور دادن در بحث قراردادها یعنی اینکه می‌خواهند اذهان عمومی را در مورد فوتبالیست‌ها خدشه‌دار کنند که اصلاً خوب نیست. ما پولی نگرفته‌ایم که می‌خواهند روی آن مانور بدهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391