برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معمایی: فردا در مورد سرمربی تیم ملوان تصمیم‌گیری می‌کنیم

شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۲۲ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: سه گزینه برای سرمربی‌گری ملوان داریم که فردا در هیأت مدیره باشگاه گزینه نهایی را انتخاب می‌کنیم.

مسعود معمایی در مورد جلسه‌ای که امروز با اسکوچیچ داشت،‌ گفت: پیش از این یک جلسه هفت ساعته محجوب با اسکوچیچ داشت که آن زمان سرمربی ملوان پیشنهاد ۴۵۰ هزار دلاری محجوب را قبول نکرد و گفت: اجازه بدهید فصل تمام شود.

وی ادامه داد: من هم مثل محجوب اعتقاد داشتم باید اسکوچیچ را حفظ کنیم اما بعد از آنکه محجوب از ادامه حضورش در ملوان انصراف داد با اعضای هیأت مدیره صحبت کردیم تا اسکوچیچ حفظ شود و پس از آن بحث حسابرسی‌ها پیش آمد و سپس ما هم با توجه به جدایی محجوب ۱۵۰ هزار دلار از مبلغ پیشنهادی او را کم کردیم و با اجازه هیأت مدیره من با یک بسته ۳۰۰ هزار دلاری نزد اسکوچیچ رفتم، جلسه خوبی هم با او برگزار کردیم اما سرمربی ملوان گلایه‌هایی داشت که حق بود. اینکه از طرف باشگاه با او تماسی گرفته نشده به هر حال باشگاه هنوز نظم لازم را پیدا نکرده است.

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: اسکوچیچ به من گفت:۶۰ هزار دلار از مبلغ قرارداد ۱۲۰ هزار دلاری او باقیمانده و ابتدا باید این طلبش را بدهیم و او سپس برای استراحت نزد خانواده‌اش برود و در مورد پیشنهاد باشگاه فکر می‌کند. البته ما فردا در جلسه هیأت مدیره سه گزینه سرمربیگری ملوان را بررسی خواهیم کرد و در نهایت یکی به عنوان سرمربی انتخاب خواهد شد. اسکوچیچ هم یکی از این گزینه‌هاست.

معمایی با اشاره به جذب اسپانسر از سوی محجوب برای ملوان گفت: محجوب با یک شرکت قرارداد ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی امضاء‌ کرده که این شرکت قرار است به عنوان حامی مالی سالی ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به باشگاه ملوان پول بدهد که محجوب آن را به عنوان یک هدیه به مردم انزلی تقدیم کرده است.

وی افزود: من هم پیشنهاد تأسیس دانشگاه علمی- کاربردی را مطرح کرده‌ام که قرار است فردا در هیأت مدیره باشگاه در مورد آن تصمیم‌گیری کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391