برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شاه‌حسینی: کسر امتیاز تنها از چند تیم یعنی «بی‌عدالتی»

سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۲۳ — فارس

رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: به نظر من کسر امتیاز تنها از چند تیم به معنی «بی‌عدالتی» است.

عبدالرحمن شاه حسینی ، درموردنامه رئیس فراکسیون ورزش مجلس به کفاشیان درباره امتیاز کسرشده تیم‌های فوتبالاظهار داشت: کسر امتیاز تنبیهی است که در مقرارت بین‌المللی هم وجود دارد، اما تعارضی بین قوانین داخلی و فیفا وجود دارد؛ امروزه به دو جهت از تیم‌ها امتیاز کسر می‌کنند.

وی ادامه داد: بحث اول مربوط به موضوعات نژادپرستانه است و بحث دوم به بدهی باشگاه به افراد ربط دارد. هیچگاه در فوتبال روز دنیا به دلیل فحاشی تماشاگران از یک تیم امتیاز کسر نمی‌شود. در ایران هم براساس مقررات داخلی این کار قانونی است، اما براساس فیفا این امر درست نیست.

شاه‌حسینی خاطرنشان کرد:از هفته‌های ابتداییلیگ برتر به دلیل فحاشی تماشاگران از تیم‌ها امتیاز کسرکردند و من همان زمان اعلام کردم که تا پایان هرگاه در ورزشگاهی این اتفاق رخ داد حکم کسر امتیاز باید اعمال شود. مسئولان از چند تیم امتیاز کسر کردند، اما زمانی که در سایر ورزشگاه فحاشی صورت گرفت امتیازی از تیمی کم نشد و این کار به نظر من نوعی بی عدالتی بود.

رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: در آستانه هفته پایانیلیگ برتر شاهد هستیم که این بی‌عدالتی ممکن است در سرنوشت قهرمان تاثیرگذار باشد؛ اگر می‌خواهند عدالت را اجرا کنند یا باید از تمام تیم‌هایی که هواداران‌شان فحاشی کرده‌اند امتیاز کم کنند یا اینکه باید تیم‌های جریمه شده را هم ببخشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391