برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکایت بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس از عاملین و منتشرکنندگان لیست دریافتی مالی

چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۴۷ — فارس

بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس از عاملین و آمرین لیست دریافتی‌ بازیکنان به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کردند.

لیست منتشره‌ در خصوص دریافتی‌های بازیکنان پرسپولیس در این چند روزسر و صدای زیادی بپا کرده است.

بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند که مبالغ منتشر شده در لیستی که در یکی از رسانه‌ها منتشر شده کذب است حتی علی دایی حتی دو لیست دیگر در تمرینات این تیم رو کرد که مبالغ دریافتی‌ها با لیست منتشر شده فرق داشت.

در همین راستا با جمع‌بندی‌های انجام شده بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس امروز از عاملین و آمرین انتشار دهنده این لیست به دلیل نشر اکاذیب، افترا، تهمت، توهین و متشنج‌ کردن اذهان عمومی به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کردند.

بازیکنان و کادر فنی در شکایت خود خواستند تا عاملین منتشرکننده نشر اکاذیبدر خصوص بازیکنان و کادر فنی را شناسایی وبا آنها برخورد قانونی شود.

گفتنی است همه بازیکنان و کادر فنی این شکایت‌نامه را امضا کرده و به دادسرای فرهنگ و رسانه ارسال شد.

قرمزپوشان معتقدند با این کار کسانی که این لیست را در اختیار رسانه‌ها و کسانی که آن را منتشر کردند باید جوابگوی تشویش اذهان عمومی باشند آنها معتقدند مبلغ دریافتی‌شان در این لیست دروغ است.

حمید عباسی مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس ضمن تایید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس برای احقاق حق خود امروز این تصمیم را گرفتند و می خواهند از آبروی خود دفاع کنند.

بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس درحالی امروز تصمیم گرفتند بابت لیست منتشر شده از عاملین و آمرین آن شکایت کنند که هنوز وزارت ورزش و جوانان و همچنین باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی واکنشی نشان نداده و هیچ مسئولی در حال حاضر برای شفاف سازی لیست منتشر شده واکنش نشان نمی دهد و این لیست تایید و یا تکذیب رسمی نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391