برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: سپانوویچ باید در کمیته انضباطی فدراسیون طرح دعوا می‌کرد

شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۲۱ — تسنیم

نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس در دفاعیه ارسالی برای فیفا، با توجه به مفاد قرارداد مارکو سپانوویچ خواهان ارجاع این پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مصطفی شکری گفت: در پی دادخواستی که مارکو سپانوویچ در فیفا مطرح کرد، ما لایحه دفاعیه‌ای را تنظیم کردیم. ارزش قرارداد این بازیکن ۲۰۰ هزار دلار بود که ۸۰ دلار آن را دریافت کرد و در شکایت خود خواهان دریافت ۱۲۰ هزار دلار دیگر شد.

وی اظهار داشت: دفاعیه ما نیز بر سه اصل استوار است؛ اول اینکه طبق قراردادی که مورد قبول خود بازیکن است، اولین مرجع رسیدگی به اختلافات، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران است که از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا خواسته‌ایم این مساله را لحاظ کرده و پرونده ارجاع شود.

شکری ادامه داد: نکته بعدی این است که بازیکن طبق قرارداد و طبق آئین‌نامه‌های خود فیفا اجازه نداشته همکاری خود را یک طرفه و پیش از پایان فصل قطع کرده و قرارداد را فسخ کند که ما در این باره ادعای متقابلی را مطرح کردیم. نکته آخر هم این است که وقتی بازیکن قبل از پایان فصل همکاری خود را قطع کرده است طبعا تمام مبلغ قرارداد به وی تعلق نمی‌گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391