برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج:‌ سازمان بازرسی کل کشور قراردادهای بازیکنان فوتبال را بررسی می‌کند

دوشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۵۶ — ایسنا

مهدی تاج از استقرار تیم سازمان بازرسی کل کشور در سازمان لیگ برتر فوتبال برای بررسی قراردادهای باشگاه‌ها با بازیکنان و کادر فنی آن‌ها خبر داد.

مهدی تاج

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در راستای برنامه ریزهای انجام شده در وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر، تیمی از سازمان بازرسی کل کشور برای بررسی قرارداد های گذشته باشگاه‌ها با بازیکنان و کادر فنی آن‌ها و برنامه ریزی برای سال آینده امروز در سازمان لیگ برتر فوتبال مستقر شد.

تاج ضمن استقبال از این حرکت گفت: برای قراردادهای فصل آینده بازیکنان فوتبال آئین نامه ای تدوین شده که آن را به زودی تصویب می کنیم. این آئین نامه باعث می شود تا قراردادها شفاف و روشن به ثبت برسد. برای جلوگیری از فساد در فوتبال سازمان بازرسی کل کشور به قراردادهای تبلیغات دور زمین نیز ورود پیدا می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391