برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج:‌ سازمان بازرسی کل کشور قراردادهای بازیکنان فوتبال را بررسی می‌کند

دوشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۵۶ — ایسنا

مهدی تاج از استقرار تیم سازمان بازرسی کل کشور در سازمان لیگ برتر فوتبال برای بررسی قراردادهای باشگاه‌ها با بازیکنان و کادر فنی آن‌ها خبر داد.

مهدی تاج

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در راستای برنامه ریزهای انجام شده در وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر، تیمی از سازمان بازرسی کل کشور برای بررسی قرارداد های گذشته باشگاه‌ها با بازیکنان و کادر فنی آن‌ها و برنامه ریزی برای سال آینده امروز در سازمان لیگ برتر فوتبال مستقر شد.

تاج ضمن استقبال از این حرکت گفت: برای قراردادهای فصل آینده بازیکنان فوتبال آئین نامه ای تدوین شده که آن را به زودی تصویب می کنیم. این آئین نامه باعث می شود تا قراردادها شفاف و روشن به ثبت برسد. برای جلوگیری از فساد در فوتبال سازمان بازرسی کل کشور به قراردادهای تبلیغات دور زمین نیز ورود پیدا می کند.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391