برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج تصمیم نهایی را در خصوص آغاز فصل نقل و انتقالات می‌گیرد

شنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۵

دبیر سازمان لیگ گفت: تصمیم نهایی در خصوص آغاز فصل نقل و انتقالات را رئیس سازمان لیگ بعد از اصلاحات لازم اعلام خواهد کرد.

به نقل از سایت سازمان لیگ، علی کاظمی در مورد اینکه یکی از مسئولان سازمان لیگ اعلام کرده زمان نقل و انتقالات فصل آینده از امروز آغاز شده گفت:‌ این صحبتی که مطرح شده بر اساس آئین‌نامه قبلی بوده که همواره یک روز پس از پایان لیگ برتر فصل نقل و انتقالات آغاز می‌شد اما با توجه به پیشنهاداتی که در قراردادها از سوی کارشناسان وجود داشته و همچنین مهدی تاج رئیس سازمان لیگ هم صحبتی در این زمینه مطرح کرده بود، باید بگویم هنوز فصل نقل و انتقالات فصل آینده به طور دقیق مشخص و اعلام نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه لیگ برتر سیزدهم زودتر از موعد مقرر هم به پایان رسیده فرصت کافی برای اتخاذ تصمیمات نهایی و کار کارشناسی برای قراردادهای جدید وجود دارد و باشگاه‌ها از نظر زمانی دچار مشکل نخواهند شد و مدت زمان برای عقد قراردادهای داخلی و همچنین قراردادهای بین‌المللی لحاظ خواهد شد. من امروز به کمیته نقل و انتقالات این مسئله را خواهم گفت تا هرچه سریعتر این مسئله انجام و زمان نقل و انتقالات مشخص و اعلام شود.

دبیر سازمان لیگ عنوان کرد: بدیهی است تصمیم نهایی را در خصوص آغاز فصل نقل و انتقالات، رئیس سازمان لیگ بعد از اصلاحات لازم که ناشی از نظر کارشناسان و صاحبنظران در خصوص جوان سازی لیگ و مدت قرارداد بازیکنان است اعلام خواهد کرد. در نتیجه از رسانه های محترم خواهشمندم که از پرداختن به موضوع چگونگی تغییرات در آیین نامه و ثبت قرارداد بازیکنان قبل از اعلام نظر نهایی رئیس سازمان لیگ پرهیز کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391