برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی: مراجعه طلبکاران به پرسپولیس در شان سرخ پوشان نیست

پنجشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۰۷ — فارس

وزیر ورزش و جوانان اشاره به بدهی سنگین ۶۰ میلیارد تومانی باشگاه پرسپولیس گفت: تا ۶ ماه آینده نیز این باشگاه‌ها از طریق مزایده‌ای که سازمان خصوصی‌سازی انجام می‌دهد به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

محمود گودرزی در روند بررسی مشکلات پروژه‌های نیمه‌تمام نهاوند اظهار داشت: به زودی تکلیف مجموعه ورزش علیمرادیان نهاوند مشخص می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند به لحاظ مکان‌های ورزشی و ورزشکاران مطرح جایگاه خوبی دارد، گفت: باید تلاش شود تا استعدادهای درخشان این گونه مناطق نیز در بخش ورزش بارور شده و برای کشور و منطقه افتخارآفرینی کنند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برنامه‌ریزی برای خصوصی‌سازی باشگاه‌های ورزشی استقلال و پیروزی افزود: از آن جایی که هر دو باشگاه دولتی‌اند پس این موضوع موجب شده که هر ساله بخش زیادی از پول بیت‌المال برای این باشگاه‌ها هزینه شود و همواره بازیکنان و دیگر کارکنان این باشگاه‌ها طلبکار باشند.

* واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی

وی گفت: مقرر شده تا سه ماه آینده چگونگی واگذاری این باشگاه‌ها به بخش خصوصی مشخص شود.

گودرزی ابراز داشت: تا ۶ ماه آینده نیز این باشگاه‌ها از طریق مزایده‌ای که سازمان خصوصی‌سازی انجام می‌دهد به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

وی با اشاره به بدهی سنگین ۶۰ میلیاردی باشگاه پرسپولیس افزود: این در حالی است که هر روز تعدادی از طلبکاران چک به دست برای وصول طلب خود به باشگاه پرسپولیس و یا وزارت ورزش مراجعه می‌کنند که این در شأن باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نیست.

وزیر ورزش و جوانان از وجود بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در سراسر کشور خبر داد و گفت: امسال همه پروژه‌های که پیشرفت ۹۰ درصد دارند را شناسایی و تکمیل خواهیم کرد.

*برنامه برای اجرای تنظیم قراردادهای منطقی بازیکنان

وی استان همدان و نهاوند را مهد تربیت قهرمانان ورزش و پهلوانی خواند و گفت: برای ترویج روحیه قهرمانی و پهلوانی در کشور باید به قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی نهایت احترام گذاشته شود و در راستای رفع مشکلات آنها گام برداشته شود.

گودرزی ابراز داشت: اگر در تنظیم قرارداد بازیکنان نهایت دقت و تعادل مد نظر قرار می‌گرفت امروز شاهد طلب برخی از آن‌ها نبودیم.

وی در پایان سخنانش گفت: برای اجرا و تنظیم قراردادهای متعادل و منطقی امسال برنامه‌های مدون داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391