برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وینگادا می‌تواند از پرسپولیس ۲۵ هزار دلار خسارت طلب کند

سه‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۶ — تسنیم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد، نلو وینگادا می‌تواند از باشگاه پرسپولیس طلب خسارتی ۲۵ هزار دلاری داشته باشد.

نلو وینگادا

هادی آیت‌اللهی ، اظهار داشت: امروز از باشگاه پرسپولیس استعلام گرفتیم و قرار شد قرارداد وینگادا و حتی مبلغی که به فیفا اعلام شده رسماً به فدراسیون فوتبال اعلام شود تا کارها را در سازمان امور مالیاتی پیگیری کنیم.

وی افزود: در این استعلام باشگاه پرسپولیس باید اعلام کند که این قرارداد چه زمانی آغاز شده، چه زمانی خاتمه پیدا کرده و وینگادا چه میزان دستمزد دریافت کرده است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: به دلیل آنکه تاکنون از باشگاه پرسپولیس هیچکس به سازمان امور مالیاتی مراجعه نکرده این مشکل به وجود آمده و ما اکنون باید شرایط حضور این مربی پرتغالی در پرسپولیس را به این سازمان توضیح دهیم. ضمن آنکه به دلیل پرداخت نشدن اصل مالیات به آن جریمه تعلق گرفته و مبلغ سنگینی شده است که این مبلغ جزو بدهی‌های مالیاتی باشگاه پرسپولیس ثبت شده است.

وی یادآور شد: اگر وینگادا به ایران بیاید ممنوع‌الخروج می‌شود و ما هم در حال پیگیری هستیم تا پاسخی منطقی برای این موضوع پیدا کنیم. اگر باشگاه پرسپولیس با ما همکاری کند و مشخص شود که او ۵ ماه در ایران حضور داشته می‌توانیم پرونده و اصل موضوع را حل کنیم.

آیت‌اللهی در مورد اظهارات وکیل باشگاه پرسپولیس که عنوان کرده تنها ۵ درصد از مالیات رقم قرارداد برعهده این باشگاه است تاکید کرد: در قرارداد این مربی با باشگاه پرسپولیس به صراحت اعلام شده که مالیات او برعهده باشگاه است و حتی در صورت انجام نشدن این تعهدات وینگادا می‌بایست ۲۵ هزار دلار خسارت دریافت کند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: پرداخت مالیات وینگادا برعهده باشگاه پرسپولیس است و تنها کافی است تا مسئولان این باشگاه به اداره امور مالیاتی مراجعه کنند.

وی یادآور شد: باید مدارک مربوط به فسخ قرارداد وینگادا به اداره مالیات ارائه شود. ما هم برای دریافت همین مدارک به باشگاه پرسپولیس نامه زده‌ایم.

آیت‌اللهی تصریح کرد: امیدواریم با دریافت این مدارک از باشگاه پرسپولیس هر چه سریعتر کارهای مربوط به حل مشکل بدهی مالیاتی وینگادا را انجام دهیم و این مربی بتواند در آینده نزدیک به ایران بیاید.

وی در واکنش به صحبت‌های افاضلی که گفته برای آخرین بار تمرینات تیم امید را زیر نظر می‌گیرد به تنسیم‌، گفت: با او هم برای کمک به وینگادا در حال صحبت هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391