برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زمانی: مشکلی برای انتشار قرارداد بازیکنان نداریم اما به صلاح نیست!

چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۱۳ — فارس

عضو هیات‌مدیره باشگاه استقلال گفت:ما هیچ مشکلی برای ارائه لیست ریز هزینه‌های امسال‌مان نداریم. اما با توجه به اینکه دستگاه‌های نظارتی در طول سال در جریان ریز مسائل ما هستند، به نظرم انتشار آن در اذهان عمومی به صلاح نیست.

میرشاد   ماجدی و حسن زمانی

حسن زمانی، در خصوص انتشار لیست ریز هزینه باشگاه پرسپولیس و اینکهآیا باشگاه استقلال هم قصد دارد لیست هزینه‌های جاری امسالش را منتشر و رسانه‌ای کند، گفت: ما هیچ مشکلی برای ارائه لیست ریز هزینه‌های امسال‌مان نداریم. اما با توجه به اینکه دستگاه‌های نظارتی در طول سال در جریان ریز مسائل ما هستند، به نظرم اینگونه موارد را رسانه‌ای کردن و انتشار آن در اذهان عمومی به صلاح نیست.ما دستگاه‌های نظارتی داریم که می‌توانند به باشگاه مراجعه کنند و هر اطلاعاتی که بخواهند در اختیارشان قرار می‌دهیم اما اگر بخواهند هم این لیست را منتشر خواهیم کرد.

وی در مورد اظهارات مدیرعامل باشگاه نفت تهران که گفته بود کمتر از ۷ میلیارد تومان هزینه این باشگاه بوده و با این هزینه تیم فوتبالنفت مدعی قهرمانی است، افزود: به این حرف‌ها خیلی توجه نکنید. هزینه‌های ما هم فعلا قطعی نشده و نمی‌توان چیزی را اعلام کرد و باید اجازه دهیم لیگ برتر تمام شود و بعد حسابرسی داخلی انجام گردد و سپس مطابق هر سال تراز مالی باشگاه را به تصویب هیأت مدیره برسانیم و بعد گزارشحسابرسی را به تصویب مجمع خواهیم رساند و بعد از آن اگر نیاز بود آن را رسانه‌ای می‌کنیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا فتح‌الله‌زاده که گفته بود در پایان فصل از استقلال جدا می‌شود ازسمتش کنار می‌رود یا نه، ادامه داد: او شوخی کرده که می‌رود! امسال تنهافصلی است که همدلی و هماهنگی کاملی بین کادر فنی، مدیریت و هیأت مدیره باشگاه وجود داشته و تا پایان لیگ قهرمانان آسیا هیچ تصمیمی درباره تغییر و تحولات نمی‌گیریم. فتح‌الله‌زاده زحمات زیادی برای استقلالکشیده و کسی که بچه‌ای رااز کودکی بزرگکند و به نوجوانی برساند اورا تنها نخواهد گذاشت. درباره امیر قلعه‌نویی هم باید بگویم نظر ما روی ایشان مثبت است و قطعا ایشان را می‌خواهیم.

زمانی در پایان در پاسخ به این سؤال که چرا زمانی که باشگاهپرسپولیس به دنبال کمک ۲ میلیاردی وزارت ورزش بود، باشگاهاستقلال هیچ تلاشی برای این پول نکرد، اظهار داشت: ما سعی می‌کنیم از کانال‌های مختلف نیازهایمان را برطرف کنیم و زیاد منتظر وزارت ورزش نمی‌مانیم. باشگاه‌ها باید استقلال مالی داشته باشند و تا اینجا هم مادر این زمینه و در این فصل بهترین عملکرد را در زمینه مالی داشتیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391