برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دو سال زندان در انتظار مدیران متخلف فوتبال

شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۵۸ — مهر

مدیران عاملی که از فصل آینده لیگ برتر مبلغ قرارداد بازیکنان و مربیان خود را غیرواقع اعلام کنند مجرم شناخته خواهند شد و براساس قوانین مربوطه دو سال زندان در انتظار آنها خواهد بود. طبق توافقات صورت گرفته قرار است سازمان بازرسی کل کشور از فصل آینده نظارت دقیق تری بر قراردادهای اهالی فوتبال داشته باشد و با متخلفان برخورد کند.

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران ضمن تاکید بر اینکه از فصل آینده قرارداد بازیکنان و اهالی فوتبال باید به طور شفاف اعلام شود گفت: سازمان لیگ روی تصمیم خود خواهد ایستاد و همه باشگاه‌ها موظف هستند مبلغ قرارداد بازیکنان خود را به طور شفاف بر روی سایت‌ها اعلام کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه نظارتی در این مورد وجود خواهد داشت که مشکلات فصول گذشته تکرار نشود گفت: ما با سازمان بازرسی مذاکرات و نامه نگاری داشته ایم و به توافق رسیده ایم که از فصل آینده مبلغ قرارداد اهالی فوتبال به طور شفاف اعلام شود. ضمن اینکه سازمان بازرسی هم نظارت ویژه ای روی این موضوع خواهد داشت و مدیرانی که مرتکب تخلف شوند براساس قوانین موجود با آنها برخورد خواهد شد و حتی تا دو سال زندان برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

تاج در مورد برنامه های این سازمان برای جوانگرایی در لیگ برتر نیز گفت: در حال تدوین آیین نامه و مقررات مربوط به این کار هستیم و اعتقاد داریم باید شرایطی را فراهم کنیم که تیم های لیگ برتری به سمت جوانگرایی و بها دادن به جوانان پیش بروند تا فوتبال کشورمان از نظر فنی شرایط بهتری پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه برای لیگ چهاردهم سقف قرارداد نخواهیم داشت اما سقف بودجه را برای باشگاه‌ها در نظر خواهیم گرفت گفت: در این مورد هم مذاکراتی را با مدیران تیم های صنعتی و مسئولان وزارت صنایع داشته‌ایم و قرار است نامه نگاری های لازم در این زمینه صورت بگیرد. قطعا برای باشگاه‌ها سقف بودجه در نظر خواهیم گرفت تا اوضاع فوتبال سروسامان بهتری بگیرد.

رئیس سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر در مورد برگزاری مراسم اختتامیه و اهدا جام قهرمانی نیز گفت: برنامه های ما برای چهار شهر طراحی شده و در صورتیکه قهرمان در هفته پایانی مشخص شود مشکلی برای برگزاری مراسم اختتامیه نداریم. اما باید منتظر دیدارهای روز یکشنبه باشیم تا شرایط را بهتر و دقیق تر بررسی کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391