برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: جایگاه دایی در پرسپولیس گارانتی است

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۲۴ — فارس

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: جایگاه علی دایی در پرسپولیس گارانتی شده و استیلی هم برای سرمربیگری به پرسپولیس نیامده است.

امیر عابدینی در مورد وضعیت باشگاه داماش گیلان و انتقال احتمالی آن به تهران گفت: در حال حاضر مشغول حساب و کتاب بازیکنان و مربیان هستیم و پس از کسر جریمه ۵۰ درصدی مطالبات آنها را پرداخت می‌کنیم تا تیم را به تهران بیاوریم. موافقت این انتقال را هم از دستگاه قضایی و همچنین فدراسیون فوتبال می‌گیریم.

وی در مورد اینکه هیأت فوتبال استان احتمالاً با این انتقال مخالفت خواهد کرد، گفت: داماش ایرانیان در آن منطقه مورد حمایت مسئولان قرار نگرفت و به همین دلیل تیم به تهران می‌آید تا در فصل آینده در لیگ یک به میدان برود.

عابدینی در مورد اینکه مدیرعامل و سرمربی این باشگاه چه کسی خواهد بود، گفت: من در حال حاضر به عنوان عضو هیأت‌مدیره باشگاه در حال صحبت هستم و مدیرعامل داماش نیستم در مورد کادر فنی هم در روزهای آینده تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد اینکه با حضور هیأت‌مدیره جدید این باشگاه می‌تواند موفق شود یا نه،‌گفت: ابزار موفقیت برای پرسپولیس مهیا شده است و باید به هیأت‌مدیره جدید زمان داد و حوصله کرد.

عابدینی در مورد اینکه چطور او نامش در هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس نیست در حالی‌که پیش از آن گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه هم مطرح می‌شد، گفت: اسپانسر تصمیم گرفته و نباید در این مورد گلایه کنیم. رحیمی هم یک مدیر کاربلد است و باید به او فرصت داد.

وی در مورد رفتاری که با علی پروین انجام شد گفت: به پروین فرصت مناسب داده شد و من بارها گفتم که پروین نتوانست از این فرصت استفاده کند و فرصت‌سوزی شده است. بنابراین دیگر پیشکسوتان پرسپولیس نمی‌توانند بهانه‌ای بیاورند که باشگاه را به آنها نداده‌اند.

عابدینی در مورد اینکه حضور حمید استیلی در هیأت‌مدیره برای مقابله با علی دایی است و احتمال دارد او جانشین سرمربی پرسپولیس شود، گفت:‌ اصلاً چنین چیزی نیست. جایگاه دایی در پرسپولیس گارانتی شده است. او فصل گذشته خوب نتیجه گرفت و تیم را جمع و جور کرد.حمید استیلی هم برای سرمربی‌گری به پرسپولیس نیامده است.

عضو هیأت‌رئیسه سازمان لیگ در مورد کارت‌های پایان خدمتی که گفته می‌شود با مدارک جعلی گرفته شده، گفت: در این مورد باشگاه‌ مرتکب تخلفی نشده‌اند و اگر تخلفی هم صورت گرفته شده باشد متوجه بازیکنان است و آن بازیکنان گرفتار خواهند شد نه باشگاه‌ها زیرا این اسناد از سوی بازیکنان به سازمان لیگ و باشگاه‌ها و سازمان لیگ ارائه شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391