برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: کریمی را به دایی نزدیک می‌کنم اما نمی‌توانم تحمیلش کنم

شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۳۲ — ایسنا

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس می‌گوید برای نزدیک کردن علی کریمی به دایی تلاش می کند، اما نمی‌تواند این بازیکن را به سرمربی سرخ‌ها تحمیل کند.

امیر عابدینی

امیر عابدینی ، درباره این که بحث تشکیل کمیته‌ فنی پرسپولیس و وظایف آن به کجا رسید؟ اظهار کرد: همه فکر می‌کنند که به محض این که استارت یک کار انجام شد، باید روز بعد یک کار وسیع و گسترده انجام شود. الان هم اگر کمیته‌ فنی تشکیل شده باید مشخص شود که چه شرح وظایفی دارد. نوع تعاملش با کادر فنی و تیم‌های مختلف چگونه است. برای جذب بازیکنان چه برنامه‌ریزی دارد و تک تک این‌ها در آیین‌نامه بیاید.

او ادامه داد: همه برنامه‌های این کمیته‌ باید در هیات مدیره به تصویب برسد و اختیارات اعضا هم مشخص شود، آن وقت هیات مدیره به کمیته‌ فنی شش ماه تا یک سال زمان دهد تا این کمیته‌ بتواند کارایی خود را ثابت کند.

عابدینی با اشاره به این که کمیته‌ فنی در پرسپولیس یک خلأ بود، گفت: پرسپولیس و هر باشگاه دیگری که کمیته‌ فنی نداشتند یک خلأ را در چارت خود داشتند. کمیته‌ فنی کار فکری و کارشناسی می‌کند و بار سنگینی را از روی دوش سرمربی و مدیرعامل بر می‌دارد. این کمیته‌ به پیش برد اهداف کلان باشگاه هم کمک می‌کند.

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس درباره الگوبرداری از باشگاه‌های آژاکس و آرسنال، گفت: ما اگر بخواهیم الگوبرداری کنیم بخش عمده‌ای از کارمان مربوط به فضای داخلی ایران است. آن بخشی از کار که به فرهنگ کشورمان بر می‌گردد را نمی‌توانیم الگوبرداری کنیم اما اگر چیزی مربوط به تکنولوژی و علم باشد که آنها به آن دسترسی پیدا کرده‌اند باید از روی دست آنها الگو بگیریم.

عابدینی با اشاره به این که تعریف جدیدی از کمیته‌ فنی را در پرسپولیس نشان می‌دهیم، گفت: من اگر به انجام کاری امیدوار نباشم هیچ گاه پایم را داخل آن پروژه نمی‌گذارم. حتی اگر خیلی هم اذیت شوم برای موفقیت آن کار همه تلاشم را می‌کنم. همه فکر می‌کنند که کمیته‌ فنی یعنی از فردا در کار سرمربی مزاحمت ایجاد کنید اما معنای کمیته‌ فنی این نیست. از این به بعد ما اجازه نمی‌دهیم که باشگاه قراردادی ببندد که حق فسخ را به طرف مقابل بدهد. در حال حاضر بخشی از بدهی‌های پرسپولیس مربوط به سه سرمربی گذشته است. این معنا و مفهوم خوبی ندارد، چرا که کسی نبوده که به مدیرعامل بگوید آقای رویانیان شما حق ندارید قرارداد با مربی را این گونه ببندید و این خلاف علم و تخصص و حقوق است. کجای دنیا شما از مربی‌ای که به او بدهکار هستید شکایت می‌کنید و از طرف دیگر از دنیزلی طلبکارید؟ اتفاقات عجیبی در پرسپولیس افتاده و حالا ما می‌خواهیم این مسائل دیگر وجود نداشته باشد.

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس درباره این که او برای بازگشت کریمی به پرسپولیس تلاش می‌کند، گفت: ما تلاش نمی‌کنیم که دایی بپذیرد کریمی برای پرسپولیس بازی کند، چرا که سرمربی است که بازیکنانش را انتخاب می‌کند و حق دارد بازیکنی را بخواهد یا نخواهد. اما من برای نزدیک شدن این دو اسطوره فوتبال ایران تلاش می‌کنم، ولی نمی‌توانیم به دایی تحمیل کنیم که از کریمی استفاده کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391