برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی:اعضای هیات مدیره نیامده اند پرسپولیس که میوه بخورند

سه‌شنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۲ — خبرورزشی

من مطمئنم این افرادی که به پرسپولیس آمده‌اند، میوه‌هایشان را جای دیگر خورده‌اند. نیامده‌اند که اینجا میوه بخورند، چون اصلاً پیدا نمی‌شود. پول زیادی در کار نیست

امیر عابدینی

امیر عابدینی همیشه منتقد است و البته منتقدان زیادی هم دارد. مدیرعامل سابق پرسپولیس بعد از انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه، شرایط موجود را نقد می‌کند ولی می‌گوید: «انتخاب خوبی بود.»

آقای عابدینی، رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شد. انتخاب خوبی بود؟
نظر من راجع به ایشان مثبت است. آقای رحیمی مدیر توانمندی است، البته اگر بگذارند کار خودش را بکند. این خیلی مهم است که او تعامل خوبی با هیأت‌مدیره داشته باشد. امیدوارم آنها به رحیمی فرصت بدهند.

روزهای سختی برایش پیش‌بینی می‌کنید؟
حتماً پول رسیده و مشکلات پرسپولیس حل شده است چون رحیمی آدمی نیست که بدون حساب و کتاب پایش را به عرصه‌ای بگذارد که خبری از پول نباشد!

معمولاً درباره هیأت‌مدیره استقلال و پرسپولیس حرف زیاد است. می‌گویند بیشتر اعضا فقط دور هم میوه می‌خورند!
من مطمئنم این افرادی که به پرسپولیس آمده‌اند، میوه‌هایشان را جای دیگر خورده‌اند. نیامده‌اند که اینجا میوه بخورند، چون اصلاً پیدا نمی‌شود. پول زیادی در کار نیست. اعضا قطعاً برای کار سنگین آمده‌اند و می‌خواهند مشکلات را حل کنند. من که این ترکیب را به فال نیک می‌گیرم.

شما از انتخاب‌های وزارت ورزش تعریف می‌کنید ولی منتقد گودرزی هستید.
آقای گودرزی عنایت ویژه‌ای به کشتی دارد. اشکالی هم ندارد. ولی وقتی شما مسئولیت وزارتخانه‌ای را می‌گیرید، باید در ابعاد مدیریتی همه چیز را هدایت و سازماندهی کنید. نمی‌شود یک بعدی عمل کرد. باید تعادل ایجاد شود. اعتقاد دارم از روزی که گودرزی آمده با فوتبال رفتار خوبی نکرده است. درباره بزرگان فوتبال هم حرف‌هایی زده که خوب نبوده است. مگر می‌شود به جنگ دادکان رفت؟ او در فوتبال استخوان خُرد کرده است. چرا باید با علی پروین به این شکل رفتار شود؟ چرا باید خُرد شود؟ یا مطالبی که درباره دایی می‌گویند. شما ببینید این دوستان با سه نسل فوتبال مشکل پیدا کرده‌اند. اینها ضعف‌های مشهودی است. بحث بعدی این است که بعضی از مدیر کل‌های استان‌ها هم با لابی و پارتی‌بازی انتخاب شده‌اند که قطعاً این مشکل‌ساز می‌شود.

پارتی بازی؟ کدام استان؟
همین گیلان. شما بروید تحقیق کنید.

ولی رویکرد وزارت ورزش درباره شفاف‌سازی یا همین کاهش دستمزدها از نظر کارشناس‌ها زیاد هم بد نیست.
من یک بحث را باز کنم. الان یک کشتی‌گیر در طول فصل چند کشتی می‌گیرد؟ بیشتر از ۵ کشتی؟ روی هم می‌شود ۳۰ دقیقه. کشتی‌گیر از روسیه و اوکراین و... می‌آورند که به ازای هر کشتی بین ۳۰ تا ۵۰ هزار دلار به او نقد می‌دهند. طرف پول را هم نگیرد روی تشک نمی‌رود. حساب کنید ببینید یک کشتی‌گیر خارجی یا داخلی در این رشته برای یک فصل چقدر پول می‌گیرد و حالا قیاس کنید با حقوق یک بازیکن فوتبال که نزدیک به ۲۷۰۰ دقیقه باید در لیگ‌برتر بازی کند. اگر دقیقه‌ای باشد، کشتی‌گیر زیاد می‌گیرد یا فوتبالیست؟ از طرفی این همه مردم در ایران تماشاچی فوتبال هستند. من اعتقاد دارم نباید زیاد نگران رقم فوتبالیست‌ها باشیم.

ماجرای دعوای دایی و پروین را شنیده‌اید؟
همان که شنود شده؟ این یعنی ناامنی در خانه ورزش. آدم فکر می‌کند وزارتخانه جای امنی است. از ماست که بر ماست.

سؤال آخر هم درباره سفر آقای علیپور همراه با استقلالی‌ها به مکه است. به نظر شما این کار درست بود؟
او را دعوت کرده‌اند یا خودش رفته؟ من که این را نمی‌دانم. نمی‌دانم شاید استقلالی‌ها می‌خواستند یک روحانی بین‌شان باشد. اگر این‌طور باشد، کار بدی نبوده ولی اگر خودش را به کاروان استقلال انداخته، وای به حال ما.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391