برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افاضلی: یک شروع ناقص بهتر از برگزار نکردن اردو است

جمعه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۲ — تسنیم

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: شروع اردوهای تیم ملی به طور ناقص و با در اختیار نداشتن تمام بازیکنان بهتر از برگزار نکردن اردو است.

هومن افاضلی در مورد اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی که با تعداد کمی از بازیکنان آغاز شد، اظهار داشت: شرایط آنطور که کی‌روش می‌خواهد نیست ولی فکر می‌کنم که باید این اردو آغاز می‌شد. یک شروع ناقص بهتر از این است که اردویی برگزار نشود. کار تمرینی کی‌روش در اردوی آفریقای جنوبی این است که سرعت بازی و قدرت تصمیم‌گیری بازیکنان را افزایش دهد و به سطح بازیکنان تیم ملی که در اروپا بازی می‌کنند برساند تا وقتی آنها هم اضافه شدند تیم یکدستی داشته باشیم. در مجموع همین که تیم ملی به اردو رفت بهتر از این است که کاری صورت نمی‌گرفت.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا بازیکنان تیم ملی می‌توانند به سطح یکسانی برسند؟»، عنوان کرد: صحبت کردن در مورد این موضوع برای ما که نمی‌دانیم تمرینات چگونه پیش می‌رود مشکل است اما کی‌روش و کادر فنی این تجربه و دانش را دارند تا چنین کاری را انجام دهند.

افاضلی درباره اردوی اتریش تیم ملی و اینکه آیا در این اردو تیم کی‌روش می‌تواند به آمادگی و هماهنگی برسد، گفت: باید ببینیم هدفگذاری‌ها چه بوده است و معنای آمادگی از نظر کی‌روش چیست. من فکر می‌کنم کی‌روش در اردوی آفریقا روی کارهای جسمانی تمرکز کرده است و در اردوی اتریش روی کارهای تاکتیکی وقت می‌گذارد. البته این نظر من است و شاید هم صحیح نباشد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در مورد همکاری نکردن با وینگادا در تیم فوتبال المپیک ایران عنوان کرد: وقتی من می‌گویم که نمی‌خواهم به عنوان دستیار کار کنم، وینگادا نمی‌تواند مرا به زور به تیم امید ببرد.

افاضلی در مورد وضعیت تیم امید اظهار داشت: با توجه به اینکه در چهار اردو مسئولیت تیم امید را بر عهده داشتم باید بگویم در این تیم بازیکنان متنوعی حضور دارند. چهار سال پیش هم در مسابقات مقدماتی المپیک من مسئولیت تیم را به عهده داشتم و در آن تیم بازیکنانی مانند بختیار رحمانی، مهرداد جماعتی، آرش افشین و شجاع خلیل‌زاده حضور داشتند و تیم خوبی را تشکیل داده بودیم. این تیم حتی نسبت به دوره گذشته توانایی و تنوع بازی بیشتری دارد.

وی افزود: اگر سازماندهی خوبی داشته باشیم می‌توانیم به المپیک صعود کنیم. مشکل ما در سال‌های گذشته این بود که ایرادهای اجرایی داشتیم. عدم هماهنگی کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال و همچنین عدم همکاری باشگاه‌ها در کنار مشکل خروجی بازیکنان عمده‌ترین مشکلاتی بود که به تیم ملی لطمه زد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391