برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افاضلی: کی روش اگر رحمتی را دعوت کند،فردا اکبر عبدی هم می تواند ملی پوش شود

یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۴۰ — اوج نیوز

سرمربی سابق تیم زیر ۲۳ سال گفت:به غیر از چهار، پنج بازیکن جدید؛ دعوت شدن بقیه بازیکنان برای دور نهایی تیم‌ملی قابل پیش‌بینی بود.

هومن افاضلی

هومن افاضلی درباره عدم دعوت از کریمی به تیم ملی عنوان کرد:کی‌روش با علی کریمی لج نکرده است. سابقه علی مشخص است و نیازی وجود ندارد که کی‌روش با کریمی لج کند. کریمی در لیگ سیزدهم عملکرد خوبی نداشت و بارها مصدوم شد. او دیگر آن بازیکن جوان نیست که بتواند انتظار کی‌روش را برآورده کند.

وی ادامه داد:خوشبختانه علی کریمی با این موضوع بسیار منطقی برخورد کرد و به نظر کی‌روش احترام گذاشت. با این حال علی کریمی خدمات بسیار زیادی به تیم‌ملی کرده است و لیاقت این را داشت که با تیم‌ملی در جام‌جهانی خداحافظی کند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره بحث مهدی رحمتی گفت:رحمتی یک مقدار در تصمیمی که گرفت و دیالوگ‌هایی که بین خودش و کی‌روش ردوبدل کرد، دچار اشتباه شد. او در حال حاضر تاوان حرف‌هایی که زده است را پس می‌دهد. رحمتی اصول حرفه‌یی را رعایت نکرد و نباید حرف‌هایش را رسانه‌یی می‌کرد. او باید ابتدا فکر می‌کرد و نباید از روی عصبانیت تصمیم می‌گرفت. وقتی صحبت‌های رحمتی از درون خانواده خارج و رسانه‌ ای شد باید فکر اینجای کار را هم می‌کرد.

وی تاکید کرد:کی‌روش کار درستی کرد که رحمتی را به تیم‌ملی بازنگرداند. بعد از اتفاقاتی که رخ داده است حداقل برای این مقطع و مسابقات جام‌جهانی حضور رحمتی اشتباه است. کی‌روش براساس چارچوبی که دارد تیمش را سازماندهی می‌کند و تیم‌ملی محله بروبیا نیست. اگر کی‌روش رحمتی را دعوت کند باید منتظر باشیم که فردا اکبر عبدی و بازیگران سینما به تیم‌ملی بیایند. نبود رحمتی در تیم‌ملی دردناک است اما کار حرفه‌ ای این است که دعوت نشود.

افاضلی درباره فهرست ۲۸ نفره تیم ملی اظهار داشت:کی‌روش بازیکنانی را دعوت کرده است که در این چند سال حضورش در تیم‌ملی، کنارش بودند و در این سال‌ها با عملکرد و سبک بازی آنها آشنا است. با این حال به غیر از چهار، پنج بازیکن جدید؛ دعوت شدن بقیه بازیکنان برای دور نهایی تیم‌ملی قابل پیش‌بینی بود. با توجه به اینکه جای چند بازیکن خالی است اما تیم‌ملی تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است که خیلی می‌تواند در جام‌جهانی به ما کمک کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391