برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازرسان AFC اجازه صحبت ندارند

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۲۳ — فارس

روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد: بازرسان کنفدراسیون فوتبال ایران اجازه صحبت کردن با رسانه‌ها را ندارند.

در جریانبازدیدبازرسان کنفدراسیون فوبتالآسیا از ورزشگاه تختی سهیل مهدیعضو سازمان لیگکه همراهبازرسان بود با برخوردی نه چندان مناسببه خبرنگاران اجازه نداد با بازرسان صحبت کنند.

امیر حسین حسینی در همین ارتباط ، گفت: قبل از اعزامبازرسان با ارسال نامه‌ایبه فدراسیون فوتبال اعلام شدبازرسانی که در غالب گرو‌ه‌های مختلف بهبررسی امکانات کشورهای کاندید میزبانی جام ملت‌های آسیا می‌پردازند مصاحبه‌ای انجام نمی‌دهند.

وی افزود: قرار است این گروه در پایان کار خود بیانیه‌ای رسمی صادر خواهند کرد. نتیجه این بررسی‌ها هم در ماه آبان مشخص خواهد شد. این گروه به خاطر اینکه تصمیم گیرنده نیستند صحبتی را بیان نمی‌کنند. بازرسان AFC گزارش دهنده هستند و حاصل مشاهدات خود را به مسئولان تصمیم گیرنده اعلام می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391