برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افجه‌ای: قلعه‌نویی سرمایه باشگاه استقلال است

یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۵ — فارس

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: همه اعضا تاکید کردند که امیر قلعه‌نویی سرمایه باشگاه استقلال است و او قطعا فصل آینده سرمربی آبی‌پوشان خواهد بود.

سید سعید رضا سیف افجه‌ای

سیدسعید افجه‌ای در حاشیه جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اینکه هنوز جلسه به اتمام نرسیده است، اظهار داشت: در واقع این اولین جلسه‌ای است که اعضای هیأت مدیره در باشگاه برگزار می‌کند. من به میان شما خبرنگاران آمدم تا در خصوص بحث‌های اصلی که صورت گرفته شما را در جریان بگذارم. با توجه به اینکه فضای مناسبی نبود که خبرنگاران در بیرون از ساختمان باشگاه بایستند به من ماموریت داده شد تا در مورد مسائل مختلف صحبت کنم.

وی با اشاره به اینکه امیر قلعه‌نویی قطعا سرمربی فصل آینده استقلال خواهد بود، گفت: هر ۹ نفر اعضای هیأت مدیره بدون کوچکترین شکی اعلام کردند که سرمایه استقلال امیر قلعه‌نویی است و او را به عنوان سرمربی فصل آینده آبی‌پوشان برگزیدند. در واقع قلعه‌نویی تنها گزینه و گزینه نهایی اعضای هیأت مدیره بود. او به علت کسالتی که داشت نتوانست در این جلسه حاضر شود اما کلیات مسئله را با افشارزاده هماهنگ کرده بود و قرار است در یکی دو روز آینده در جلسه هیأت مدیره حاضر شود تا با او صحبت‌های لازم صورت گیرد.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا با قلعه‌نویی به صورت تلفنی صحبت شده یا خیر، تاکید کرد: کلیت مسئله را فتح‌الله‌زاده صحبت کرده فقط باید در چند روز آینده در باشگاه حاضر شود تا در مورد مسائل مختلف دیگر با او صحبت کنیم. این اتفاق هم تا قبل از پایان هفته رخ خواهد داد.

افجه‌ای در مورد قرارداد بازیکنان استقلال تصریح کرد: یکسری از بازیکنان با استقلال قرارداد دارند و باید با صحبت‌هایی که با سرمربی تیم انجام می‌دهیم در مورد سایر افراد تصمیم بگیریم.

وی در مورد بدهی بازیکنان افزود: برخی بازیکنان مطالباتی دارند اما در جلسه امروز زیاد در مورد این مسئله صحبت نشد. این مسئله به وزارت ورزش هم مربوط می‌شود. در آینده‌ای نزدیک در مورد این مسئله تصمیم می‌گیریم. باید قلعه‌نویی بیاید تا در مورد مطالبات بازیکنان نظر نهایی را بدهد. اینکه چه بازیکنی به موقع سر تمرینات حاضر شده و چه بازیکنی عملکرد خوبی داشته باید با نظر سرمربی مشخص شود.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اسپانسر استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: در مورد باشگاه پرسپولیس نمی‌توانم نظری بدهم اما در مورد استقلال باید بگویم تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مسائل برطرف شود. بدهی‌های موجود مربوط به سال‌های گذشته است و طبیعتا در یک سال نمی‌توان آنها را تسویه کرد. در هیأت مدیره افراد قدرتمندی هستند که با یکدیگر هماهنگ هستند. افرادی هستند که شناسنامه استقلالند و مدیران باسابقه‌ای هم در بین اعضا وجود دارند. وقتی چنین تعاملی وجود دارد ضمانت لازم در نظر گرفته می‌شود تا مسائل برطرف شود. باید رقم و بودجه باشگاه را در نظر بگیریم و در مورد هزینه‌ها تصمیم‌گیری کنیم.

افجه‌ای در مورد علت ترک زودهنگام نجف‌نژاد گفت: او در جای دیگر جلسه داشت و عذرخواهی کرد اما ما به صورت تلفنی کارهای مختلف را با او هماهنگ کردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391