برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشارزاده : مانده‌ام با پیشنهاد مدیرعاملی استقلال چکار کنم

یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۰۹ — مهر

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک که طی روزهای گذشته از او به عنوان جدی‌ترین گزینه مور نظر وزارت ورزش و جوانان برای مدیرعاملی باشگاه استقلال نام برده شده است، با تاکید براینکه هنوز تصمیم قطعی خود را برای پذیرش این سمت نگرفته است گفت: همه به من می‌گویند که این کار را انجام ندهم ولی خودم مانده‌ام چه تصمیمی بگیرم.

بهرام افشارزاده ، در خصوص مطرح شدن نام وی به عنوان مدیرعامل بعدی باشگاه استقلال بیان کرد: من هنوز این پیشنهاد را قبول نکرده‌ام. فکر می‌کنم که پذیرش این مسئولیت برای من تا حدی سخت است. البته خودم فکر می‌کنم که کار من است و می‌توانم آن را انجام دهم ولی مسایل زیادی را باید در نظر گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آخرین مذاکرات شما چه زمانی بوده است، گفت: با من خیلی‌ها در این باره صحبت کردم و همانطور که گفتم خیلی چیزها را مد نظر قرار داده‌ام. بدهکاری باشگاه یک موضوع اساسی است که باید آن را در نظر گرفت. موارد دیگری مثل امکانات خوب، بازیکن، مربی و حتی اردوها و اعزام‌ها وجود دارد که باید آن را در نظر گرفت.

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک در خصوص اینکه گفته می‌شود تجربه بالای وی در مدیریت ورزش می‌تواند شرایط استقلال را تغییر دهد، عنوان کرد: من که یک شبه نمی‌توانم معجزه کنم. البته از این حرف‌های خوب زیاد به من گفته‌اند ولی مانده‌ام چه تصمیمی بگیرم.

افشارزاده همچنین افزود: از وزارت ورزش با من صحبت کرده‌اند ولی باید بگویم که کسان دیگری هستند که به خوبی می‌توانند این باشگاه را اداره کنند. من این روزها دارم از دست دوستانم فرار می‌کنم ولی آنها دنبالم هستند که این مسئولیت را بر عهده بگیرم.

وی در خصوص اینکه وزیر ورزش عنوان کرده که بهتر است افشارزاده این مسئولیت را بر عهده بگیرد، توضیح داد: بله روز گذشته بار دیگر وزیر ورزش عنوان کرد که من این مسئولیت را بر عهده بگیرم ولی نمی‌شود فعلا تصمیم گرفت. باید وضعیت اسپانسر مشخص شود تا بودجه فصل بعد را تعیین کنند. ما اگر قولی می‌دهیم باید به فول خودمان عمل کنیم و برای همین است که تصمیمی نگرفته‌ام.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391