برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشارزراده: مدیرعاملی استقلال را می‌پذیرم

پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۲۹ — تسنیم

عضو هیئت مدیره استقلال گفت: نتوانستم برابر خواست مسئولان وزارت ورزش و جوانان مقاومت کنم و اگر هیئت مدیره خواستار مدیرعاملی‌ام باشد، آن را می‌پذیرم.

بهرام افشارزاده

بهرام افشارزاده که در جلسه هر ۲ گروه اعضای هیئت مدیره جدید استقلال حضور داشت در این باره اظهار داشت: با صحبت‌هایی که انجام شد قرار است شنبه آینده همه ۹ نفره اعضای هیئت مدیره استقلال در جلسه حضور داشته باشند تا رئیس هیئت مدیره، نایب رئیس و سخنگو و مدیر عامل معرفی شوند.

وی با بیان اینکه صحبتی در مورد مدیرعاملی استقلال در جلسه امروز مطرح نشد در خصوص اینکه امیررضا خادم روز گذشته اعلام کرد که بهرام افشارزاده را برای مدیرعاملی استقلال پیشنهاد داده است، گفت: اگر مرا انتخاب کرده‌اند باید آن را بپذیرم. خیلی مقاومت کردم که این مسئولیت را برعهده نگیرم اما نتوانستم مقابل مسئولان وزارت ورزش قرار بگیرم و اگر در هیئت مدیره استقلال گزینه مدیرعاملی باشم آن را می‌پذیرم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال نیاز دارد که سرمایه‌گذاری در این باشگاه انجام شود تا مشکلات گذشته را نداشته باشد.

افشارزاده در پاسخ به این سؤال که چرا هیئت مدیره در ۲ گروه جداگانه با مسئولان وزارت ورزش جلسه داشتند، عنوان کرد: ابتدا گروه ۵ نفره‌ای در خصوص مسائل تیم صحبت کردند. گروه ۴ نفره دیگر اسپانسرهای تیم بودند که جداگانه به بحث‌هایی در مورد هماهنگی و مسائل باشگاه با مسئولان وزارت ورزش صحبت‌هایی را مطرح کردند.

وی با ابراز رضایت از جلسه دوم اعضای هیئت مدیره استقلال با مسئولان وزارت ورزش گفت: خوشبختانه چهره‌های اعضای هیئت مدیره نشان می‌دهد که آنها افرادی وارسته و با یکدیگر همدل هستند. امیدوارم باشگاه استقلال با همدلی این اعضاء بتواند فصل آینده مشکلات را برطرف کند تا خواسته هوادارن براورده شود.

افشارزاده در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه چقدر خودش را مدیرعامل استقلال می‌داند، تصریح کرد: با توجه به فضایی که اکنون وجود دارد احتمالا من مدیرعامل استقلا ل می‌شوم اما باید ببینم که آیا اعضای هیئت مدیره مرا انتخاب می‌کنند یا نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391