برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آهی: از هزار بازیکن فوتبال فقط ۵۰ نفر میلیاردی دستمزد می‌گیرند

دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۰۲ — فارس

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: از هزار بازیکن شاغل در فوتبال ایران شاید ۵۰ نفر دستمزد میلیاردی می‌گیرند.

احمد آهی، در مورد وضعیت ملوان گفت: از ملوان بی‌خبر هستیم. تیم‌های دیگر مشغول یارگیری هستند اما ملوان هنوز وضعیت مالکیت و مدیریتی‌اش مشخص نیست. قرار است که این باشگاه تا روز ۱۷ یا ۱۸ اردیبهشت وضعیت مالکیتی آن مشخص شود و بعد از آن تمرینات جدی شروع خواهد شد.

وی در مورد اینکه اکنون تمرینات ملوان آغاز شده، گفت: تمرینات ملوان شروع نشده بهتر است بگوییم تست گیری ملوان آغاز شده و تست گرفتن هم کار بدی نیست ولی تمرینات جدی آغاز نشده است. بسیاری از بازیکنان ملوان فقط ۴۵ درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته را گرفته‌اند و با این وضعیت نمی‌توان تمرین فصل آینده را اغاز کرد. من ملوان را دوست دارم و سه چهار سال است که در این باشگاه کار می‌کنم اما به شرطی که تیم به دنبال پیشرفت باشد نه عقب گرد. تیمی که می‌خواهد پیشرفت کند اسکلت اصلی تیم را حفظ می‌کند و چند بازیکن هم برای تقویت می‌گیرد اما در حال حاضر شاهد چنین چیزی در ملوان نیستیم این تیم در حال از دست دادن اسکلت فصل قبل است.

وی در مورد دریافتی میلیاردی بازیکنان فوتبال گفت: این وضعیت ما در ملوان است که فقط ۴۵ درصد از مبلغ قراردادمان را گرفته‌ایم بهتر است بگوییم پول نگرفتن در ملوان فصل گذشته ما چند بازیکن داشتیم که حدود ۱۵ میلیون تومان دستمزد گرفته‌اند. در فوتبال ایران هزار بازیکن هستند که دستمزد عادی می‌گیرند و فقط ۵۰ بازیکن هستند که دستمزد میلیاردی می‌گیرند و چنین هجمه‌ای را علیه بازیکنان فوتبال به راه انداخته‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391