برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمدی: جریمه شدیم تا هزینه‌های باشگاه کم شود

شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۹ — فارس

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ما را جریمه کردند تا هزینه‌های باشگاه کم شود.

علی احمدی در خصوص شرایطش در باشگاهسپاهان پس از پایان لیگ گفت: بعد ازپایان بازی‌های لیگ من دیگر خبری از باشگاهسپاهان ندارم و فقط از طریق رسانه‌ها از اخبار باشگاه مطلع می‌شوم. البته تا جایی که من می‌دانم قرار است فردا سرمربی اعلام شود که فکر می‌کنم حدود ۸۰ درصد باز هم کرانچار سرمربی سپاهان باقی بماند.

وی ادامه داد: خودم هم با باشگاه قرارداد داخلی دارم اما برای جدا شدن مشکلی ندارم. هر چند که دوست دارم در این تیم باقی بمانم.با این همه پیشنهاداتی از باشگاه ذوب‌آهن و ... دارم اما دوست دارم در سپاهان باقی بمانم چرا که اینجا همه چیز خوب است اما متاسفانه امسال نتوانستیم جام بگیریم.

مدافع تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا این باشگاه امسال نتوانست موفقیت سال‌های قبلش را تکرار کند افزود: فکر می‌کنم امسال بدشانس بودیم که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم.ما در نیم‌فصل اول ۶-۷ هفت هفته برد به دست نیاوردیم و در نیم‌فصل دوم هم هر چقدر هم نتیجه می‌گرفتیم نمی‌توانستیم آن هفته‌ها را جبران کنیم. ما با کرانچار دو سال در لیگ و جام حذفی مدعی بودیم اما جدا شدن چند بازیکن در نیم فصل اول باعث شد سپاهان همیشه نباشیم. با این همه امیدوارم سال بعد بتوانیم این ناکامی را جبران کنیم.

احمدی با بیان اینکه اگر کرانچار در سپاهان باقی بماند برای این باشگاه بهتر است اظهار داشت: خودم اعتقاد دارم اگر او در تیم سپاهان باقی بماند برای این باشگاه بهتر است چرا که مربیان خوب داخلی همگی تیم دارند و مربی خارجی هم تا بخواهد با شرایط سپاهان و فوتبال ایران آشنا شود زمان زیادی تلف خواهد شد.فکر می‌کنم اگر او در سپاهان باقی بماند بیشتر می‌تواند به ما کمک کند.

وی در پایان در مورد جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان و کادر فنی سپاهان توسط این باشگاه خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم باشگاه سپاهان زمانی که با تغییر مدیرعامل روبرو شد قصد کم کردن هزینه‌ها را داشته است و شاید این جریمه بهانه‌ای شد تا هزینه‌های سپاهان کمتر شود. اما باید بدانیم که فوتبال ورزشی است که شاید هیچ تیمی نتواند هر سال جام بگیرد.ما امسال بدشانس بودیم اما فکر نمی‌کنم کار باشگاه هم جالب بود که ما را جریمه کرد و من انگیزه مسئولان باشگاه را در این باره نمی‌دانم. فکر نمی‌کنم نتیجه نگرفتن دلیلی برای جریمه کردن باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391