برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: برنامه تیم امید تا پایان ۲۰۱۴ بسته شد

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۳۵ — ایسنا

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال گفت: برنامه تیم ملی امید تا پایان سال ۲۰۱۴ بسته شد و پیشنهاد وینگادا برای بازی تدارکاتی با عمان و اردن، از فردا پیگیری می‌شود.

هادی آیت اللهی

هادی آیت‌اللهی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال المپیک (امید) در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروزش با نلو وینگادا گفت:‌در این جلسه در مورد مسائل مختلف این تیم و همین طور ا ردوهای تدارکاتی صحبت کردیم و قرار بر این شد تا همه امکانات مورد نیاز تیم امید فراهم شود. ما برنامه سال ۲۰۱۴ این تیم را به طور کامل بستیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا بازیکنن بزرگسال بالای ۲۱ یا ۲۳ سال به این تیم براری بازی‌های آسیایی اینچئون یا انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ااضافه می‌شوند یا خیر گفت: برنامه ما فعلا این است تا همین تیم در مسابقه‌های آسیایی و همین طور انتخابی المپیک شرکت کند.

نایب رییس اول فدراسیون در پاسخ به اینکه آیا پیشنهادهای وینگادا برای بازی‌های تدارکاتی با دو تیم عمان و اردن را پذیرفته‌اید تصریح کرد: او این پیشنهاد را به ما ارائه کرد و فدراسیون هم پذیرفت. نهایتا قرار شد از فردا مکاتبات لازم را در این باره آغاز کنیم.

آیت‌اللهی درباره وضعیت کادر فنی تیم امید و مربیان ایرانی که قرار است دستیار وینگادا باشند نیز توضیح داد: فعلا در چند اردوی پیش رو همین کادر فنی کنار وینگادا خواهد بود و این مربیان به او کمک می‌کنند. هنوز مربیان دیگری را به عنوان گزینه‌های پیشنهادی برای دستیاری وینگادا مد نظر نداریم و باید ببینیم در مراحل بعدی چه شرایطی ایجاد می‌شود.

وی درباره وضعیت هومن افاضلی که کنار این تیم است نیز گفت: افاضلی از قبل کنار این تیم حضور داشته و کمک زیادی را به این تیم کرده است. او دستیار وینگادا نیست اما همچنان کنار تیم خواهد بود. حالا می‌توانید مسئولیتش را مدیر فنی، مشاور فنی یا هر اسمی که دوست دارید بگذارید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391