برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیپور تماس مشکوک با بازیکن فجر را تایید کرد

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۴۶

با اعلام جعفر جعفری، مدیر عامل باشگاه فجر سپاسی، در مورد اینکه در خلال بازی تیمش در مرحله ی پلی آف چند دلال نام آشنا و زندان رفته با بازیکن او تماس گرفته اند، پرونده ی این بازی را در آستانه دیدار حساس و سرنوشت ساز برگشت وارد فاز تازه ای کرد.

علیرضا علیپور

حجت الاسلام علیپور ضمن تأیید تماس مدیر عامل باشگاه فجر و اعلام به این موضوع به کمیته ی فرهنگی و منشور اخلاقی فدراسیون گفت: آقای جعفر جعفری، مدیر عامل باشگاه فجر، بعد از بازی تلفنی با بنده تماس گرفت و اشاره داشت که با یکی از بازیکنان آنها تماس داشته اند و از او تقاضاهایی برای بازی مقابل پیکان داشته اند.

گویا در این تماس با بازیکن مورد نظر هم او را تطمیع و هم تهدید کرده اند. علیپور در مورد اینکه تماس گیرندگان چند دلال معروف و سابقه دار بوده اند، اظهار داشت: گویا آقایان «غ. گ.» بوده که با ایشان تماس گرفته و ایشان هم به نوعی با آقای «ح. م.» در ارتباط است. این دو قبلا هم حرف هایی در مورد حضورشان در استادیوم در بازی پیکان و سیاه جامگان وجود داشت که در حال بررسی هستیم و باید دید چقدر آن پرونده به این پرونده می تواند، مربوط باشد. دبیر ستاد منشور اخلاقی فدراسیون در واکنش به این سؤال که آیا ممکن است با توجه به سابقه ی جدال لفظی با سرمربی پیکان و موضوع «ف. ک.»ها که گمانه زنی رسانه‌ها همیشه در این مورد به چند نفر، از جمله فرهاد کاظمی می رسد، پاسخ داد: ببینید اصلا بحث «ف. ک.» یا بحث من و آقای فرهاد کاظمی فعلا در میان نیست و نمی شود از کسی نامی برد. باید در وهله ی اول بررسی شود و دید این دو نفر چطور و چگونه و بابت چه مقاصدی و به نفع و خواسته چه کسی به این موضوع ارتباط پیدا می کنند که با بازیکن تیم حریف تماس گرفته اند و از او خواسته اند مقابل پیکان کم کاری و حتی به میدان نرود.

وی ادامه داد: در حال حاضر هرگونه اتهام در مورد ارتباط این دو نفر با فردی در باشگاه پیکان را که گمانه زنی های رسانه هاست در مورد این پرونده را ما نه تأیید می کنیم و نه نقض. اجازه بدهید گزارش های باشگاه فجر را بگیریم و بررسی های کلی را روی فعالیت «ح. م.» و «غ. گ.» انجام دهیم تا به نتیجه ی نهایی برسیم. فعلا نام این دو نفر هیچ اتهامی را متوجه هیچکس و باشگاه پیکان نمی کند. حجت الاسلام علیپور در پایان به اقدامات انجام گرفته روی این پرونده تا قبل از بازی برگشت و احتمال فراخوادن فردی از باشگاه پیکان گفت: کارهای مقدماتی انجام شده و حتی جدای قراری که با این دو نفر در روز سه شنبه (فردا) گذاشته شده تا به کمیته بیایند و در مورد این موضوع توضیح بدهند، با نهادهای نظارتی هم بابت ورود به این پرونده تماس های لازم گرفته شده تا زودتر به نتیجه برسیم.

غیر از این دو نفر فعلا لزومی نیست از باشگاه پیکان هم کسی در این جلسه حضور داشته باشد و باید ابتدا حرف های «غ. گ.» و «ح. م.» را بشنویم تا ببینیم پای چه نفرات دیگری به این پرونده باز خواهد شد. تمام سعی مان این است که تا قبل از بازی برگشت وضعیت این پرونده را روشن کنیم و مسببان اصلی را شناسایی کنیم. به شما قول می دهم با متخلفان این پرونده به شدیدترین نحو ممکن برخورد خواهد شد و جرایم سنگینی در انتظار آنهاست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391