برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسی: حسابداری به روش سنتی و دستی انجام شد

شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۲۹ — فارس

رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان گفت: حسابداری باشگاه به روش سنتی و دستی بوده و این باشگاه بیش از ۱۰ میلیارد تومان بدهی دارد.

رضا الماسی ، در مورد جلسه‌ابا صادق درودگر مدیرعامل سابق ملوان در مورد ابهامات در برخی اسناد باشگاه گفت: ابتدا باید از صادق درودگر تشکر کنم. ایشان با توجه به شبهاتی که در زمان مدیریـ‌ت‌های قبلی و عدم شفافیت مالی در باشگاه وجود داشت و با توجه به هزینه‌های میلیاردی، برای پاسخگویی تشریف آوردند. متأسفانه در گذشته هیچ اقدامی در جهت ارتقای سیستم مالی باشگاه از نظر انسانی و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری صورت نگرفته است و حسابداری باشگاه ملوان توسط یک حسابدار سنتی و با حداقل تجهیزات سنتی و دستی انجام می‌شده است.

وی افزود: بسیاری از اسناد مالی بدون ضمائم غیر قابل رؤیت و غیرقابل قبول بوده و گزارش‌های ترازهای مالی و سود و زیان از نظر حسابرس‌های مستقل قابل اتکا نیست. متأسفانه برخی از اسناد هزینه شده هم بدون ضمائم است که برای حسابرسان غیرقابل قبول است.

درودگر در مورد این شبهات پاسخ داد و برخی از ضمائم را ارائه کرد اما در مورد برخی دیگر شبهات اسنادی ارائه نشد که در گزارش‌های حسابرسی عنوان شده در زمان رجوع مدارک لازم و قابل قبول موجود نبوده است.

رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان با اشاره به بدهی‌های گذشته این باشگاه عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود در حسابداری باشگاه میزان بدهی باشگاه ملوان بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان است و این باشگاه بیش از ۱۰ میلیارد تومان بدهکار است.

الماسی در مورد وضعیت فصل آینده باشگاه ملوان گفت: با توجه به اعلام آمادگی فروش باشگاه ملوان و واگذاری امتیاز آن هنوز هیچ خریداری به طور رسمی و براساس شرایط اعلام شده به دفتر باشگاه مراجعه نکرده است. ما ۱۷ روز برای واگذاری باشگاه وقت گذاشته‌ایم که فقط در برخی رسانه‌ها برخی افراد حاضر به خریداری باشگاه شده‌اند اما هنوز هیچ‌کس با توجه به شرایط اعلام شده برای خرید باشگاه اقدام نکرده است. ما حاضریم این باشگاه را چه به خریداران داخلی و چه به خریداران خارجی ارائه کنیم. تمرینات تیم ملوان هم از روز شنبه زیر نظر نصرت ایران‌دوست سرمربی تیم فوتبال باشگاه آغاز می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391