برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسی: درخواست درودگر برای خرید ملوان فاقد صلاحیت بررسی بود

شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۴۵ — فارس

رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان درخواست صادق درودگر برای خرید سهام این باشگاه را فاقد صلاحیت بررسی دانست.

تیم ملوان

رضا الماسی در مورد پیشنهاد صادق درودگر برای خرید باشگاه ملوان از سوی دو شرکت ایرانی و ایتالیایی گفت: طبق مصوبه هیأت مدیره باشگاه فقط ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان قابل واگذاری است. این در حالی است که درودگر در نمابر ارسالی به باشگاه خواستار خرید صد در صد سهام شده بود. با این حال این درخواست مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به غیرقابل اجرا بودن آن از دستور کار هیأت مدیره خارج شد.

وی ادامه داد: درخواست درودگر فاقد صلاحیت بررسی بود و جوابیه‌ای منطقی به درخواست وی بر روی خروجی سایت باشگاه قرار خواهیم داد تا هم این مسئله به اطلاع عموم برسد و هم خود درودگر از آن استفاده کند. در حال حاضر ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان در اختیار سیروس محجوب است و تاکنون هیچ درخواستی برای در اختیار گرفتن سهام باشگاه ملوان نداشتیم. در مورد درودگر هم جوابیه‌ای به درخواست ایشان منتشر خواهیم کرد زیرا این جوابیه فاقد صلاحیت بررسی بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391