برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسخاله: داماش از استان گیلان خارج نمی‌شود

چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۵ — فارس

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان گفت: باشگاه داماش تحت هیچ شرایطی از استان گیلان خارج نمی‌شود.

قربانعلی الماسخاله

قربانعلی الماسخاله ، در مورد اظهارات امیر عابدینی مبنی بر خروج داماش از استان گیلان گفت: من چند روزی است به دلیل عمل جراحی در بستر بیماری بودم و اکنون متوجه این صحبت‌ها شدم. با این حال از شنیدن این صحبت‌ها تعجب می‌کنم. زیرا عابدینی همواره در صحبت‌هایش همواره می‌گفت هواداران داماش و مردم رشت برایش مهم هستند اما این صحبت‌ها فقط باعث نگرانی هواداران داماش می‌شود ضمن اینکه باید بگویم داماش تحت هیچ شرایطی از استان گیلان خارج نخواهد شد.

وی ادامه داد: زمانی که پگاه به داماش منتقل شد یکی از شرایط آن قرارداد این بود که تیم تحت هیچ شرایطی از استان خارج نشود. من از مسئولان استان هم تقاضا دارم اکنون که در تعطیلات لیگ به سر می‌بریم هر چه سریع‌تر برای تعیین وضعیت داماش اقدام کنند. در اواخر فصل که داماش در شرایط حساسی قرار داشت و باید مسابقات مهمی را انجام می‌داد بارها گفتم که بهتر است مسائل مالکیتی این باشگاه مطرح نشود. زیرا هراس این را داشتم که به تیم آسیب برساند که همین طور هم شد. با این حال اکنون زمان مناسبی استتا مسئولان استان یک اسپانسر خوب و قدرتمند برای داماش پیدا کنند. بخصوص اینکه عابدینی هم اکنون عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس شده و اعلام کرده ک دیگر در داماش سمت ندارد.

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان در مورد شایعه خرید امتیاز داماش از سوی تیم سپیدی به رشت گفت: مااز اینکه استان گیلان در لیگ دسته اول نمایندگان بیشتری داشته باشد، خوشحالیم اما واقعیت آن است که نمی‌خواهیم بحث قرمز و آبی را در استان ادغام کنیم زیرا در این صورت تبعات اجتماعی بیشتری خواهد داشت.البته شنیده‌ام که سپیدی و رشت می‌خواهد امتیاز یک تیم دسته اولی را بخرد. اما این تیم داماش گیلان نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391