برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام آمادگی فتح‌الله‌زاده برای گرفتن سند کمپ پس از جدایی از استقلال

جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۴۹ — ایسنا

علی فتح‌الله‌زاده برای گرفتن سند کمپ ناصر حجازی پس از جدایی از استقلال اعلام آمادگی کرد.

به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد سررشته‌داری، مشاور مدیرعامل و مدیر بازرگانی استقلال درخصوص اسناد منتشر شده در مورد کمپ استقلال اظهار کرد: سندهایی که دکتر فتح‌الله‌زاده منتشر کرده به گونه‌ای است که قابل کتمان نیست و کسی نمی‌تواند این‌گونه مستند حرف بزند و همان‌طور که دیدیم این اسناد کاملاً معتبر و قانونی هستند و باقی‌حرف‌هایی که گفته می‌شود گل‌آلود کردن آب و به هدف پایین‌آوردن ارزش کار بزرگ دکتر فتح‌الله‌زاده است. البته مردم می‌توانند خودشان اسناد را مشاهده و قضاوت کنند.

سررشته‌داری ادامه داد: درمورد اسناد باید توضیحات زیر را ارائه دهم:

سند اول نامه‌ای است که آقای عباس آخوندی، وزیرمحترم مسکن و شهرسازی در سال ۱۳۷۲ به آقای هاشمی‌طبا،‌ معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان تربیت‌بدنی وقت نوشتند که در این نامه جناب آقای آخوندی قید کردند «چنانچه مساحت زمین با استانداردهای رشته ورزشی مورد استفاده تناسب داشته و محوطه آن محصور و مورد بهره‌برداری قرار گرفته باشد عملیات انجام شده به منزله اجرای طرح تلقی و منجر به صدور سند گردد».

وی گفت: پس از نامه اول به دلیل رفتن آقای فتح‌الله‌زاده از باشگاه استقلال و عدم پیگیری توسط مدیران بعدی نامه دوم در تاریخ ۸۰/۱۱/۰۲ توسط حجت‌الله خطیب، مدیرکل تربیت‌بدنی استان تهران برای پیگیری به ریاست سازمان مسکن و شهرسازی زده شد با این توضیح که این زمین برای ساخت‌وساز بیشتر نیاز مبرم به سند مالکیت پلاک‌های مزبور دارد و اینکه مدارک مربوط به باشگاه ورزشی استقلال تحت پوشش و نظارت سازمان تربیت‌بدنی است. (قابل‌توجه برخی که سعی دارند بگویند این سند متعلق به استقلال و وزارت‌ورزش نیست). در حالی که در این نامه کاملاً مشخص است که این زمین برای استقلال است که زیرنظر تربیت‌ بدنی کار می‌کند.

مدیر بازرگانی استقلال گفت: در نهایت نامه سوم که ختم داستان است را جناب آقای مجید کیان‌پور، مدیرکل سازمان شهری استان تهران در تاریخ ۸۹/۱۱/۲۵ در مورد انتقال سند مالکیت به اطلاع رسانده که: «معرفی به دفتر اسناد رسمی جهت نقل‌وانتقال قانونی منوط به ارائه پایان‌کار و شهرداری منطقه مربوطه و تسویه‌حساب نهایی با سازمان زمین‌شهری استان تهران می‌باشد و در زمان ارائه مدرک مزبور این سازمان آمادگی اقدامات قانونی را در اسرع وقت دارد».

سررشته‌داری در پایان گفت: این تمام ماجرا بود و جای هیچ بحث و تردیدی باقی نمی‌گذارد، اگر چه آقایان همه تلاش خود را می‌کنند تا زحمات فتح‌الله‌زاده که علاوه بر این کمپ ۳۶ هزارمتری، جزو چهار تیم شدن آسیا، کسب رتبه ۵۵ جهان، قهرمانی در لیگ و جام‌حذفی را هم به دست آورده کمرنگ جلوه کنند و مثل تیمورلنگ زانوی کسی را که از خودشان بلندتر است را ببرند تا هم قد شوند. نکته پایانی اینکه آقای فتح‌الله‌زاده آمادگی این را دارد که حتی اگر به هر دلیلی از استقلال جدا شد مسئولیت سند زدن این زمین را برعهده بگیرد و به محض پایان فاز اول ساخت کمپ که تنها سکوی تماشاگرانش باقی مانده، پایان کار گرفته و سند را تحویل وزارت‌ورزش و هواداران استقلال دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391