برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری‌فرد: برند پرسپولیس به ما تعلق دارد!

جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۱۹ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: در حقیقت برند باشگاه پرسپولیس به ما تعلق دارد اما مشکلی برای خصوصی‌سازی این باشگاه بزرگ نداریم.

عباس انصاری‌فرد، مدیرعامل سابق پرسپولیس در حاشیه مراسمتجلیل از مقام معلم در دانشگاه پرسپولیس،در مورد انتخاب علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس گفت: رحیمی تجربه مدیریت دارد و انشاء‌الله موفق باشد ما به او اعلام کردیم هر کمکی از دستمان بربیاید انجام می‌دهیم تا پرسپولیس به سرانجام و وضعیت خوبیبرسد. پرسپولیس باشگاه پرهواداری است و باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیمتا هواداران از موفقیت باشگاهخوشحال شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس مدیران زیادی را تغییر داده و در ۷ سال گذشته رحیمی یازدهمین مدیرعامل این باشگاه است، عنوان کرد: این مشکلات وجود دارد.ای کاشاین بار همین تشکیلات خصوصی می‌شد، یعنی خصوصی سازی را انجام می‌دادند تا پرسپولیس در آینده به ثبات خوبیبرسد.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که آیا امکان خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس وجود دارد و گفته می‌شود برند پرسولیس متعلق به وزارت وزش نیست، خاطر نشان کرد: اگر بخواهند پرسپولیس را خصوصی کنند فقط باید برند آن را واگذار کنند. پرسپولیس چیز دیگری ندارد و تنها برند آن است.

وی در ورد اینکه گفته می‌شود برند پیروزی متعلق به وزارت ورزش است و اینکه برند پرسپولیس متعلق به چه کسانی است، یادآور شد: اگر می‌خواهید از حقیقت موضوعمطلع شوید،برند پرسپولیس متعلق به ما بوده است اما ما اعلام کردیم نمی‌خواهیموارد این بحث‌ها شویم، ما می‌خواهیم خصوصی‌سازی پرسپولیس صورت بگیرد و اگر برای برند قیمت‌گذاری شود ما حاضریم این خصوصی‌سازی انجام شود. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه پرسپولیس ۵۰ میلیارد بدهی دارد و خیلی‌ها این باشگاه را ورشکسته می‌دانند و آیا می‌توان در این شرایط خصوصی‌سازی انجام داد، گفت: پرسپولیس آنقدر پتانسیل دارد که می‌تواند همه مشکلات را جبران کند. امیدوارم بالاخره به آنجایی برسیم که باشگاه پرسپولیس خصوصی شود و این تیم با رسیدن به ثبات و آرامش از این بلاتکلیفی دربیاید. هواداران می‌توانند سهام‌دار شوند و با موفقیت پرسپولیس بیشتر خوشحال شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391