برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عسگری : اشکالات داوری نسبت به سایر بخشهای فوتبال بسیار کمتر بوده است

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۰۰ — ایرنا

رییس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال گفت: اشکالات داوری در لیگ سیزدهم نسبت به اشکالات سایر بخش های فوتبال بسیار کمتر بوده است.

حسین عسگری

حسین عسگری افزود: اشتباهات داوری در کنار سایر اشکالات فوتبال کشور نظیر ساختار باشگاهها، قراردادهای میلیونی بازیکنان و ... بسیار کم بوده است.

وی با تاکید بر اینکه وجود اشکالات و انتقادات به داوری را رد نمی کند تاکید کرد: ولی این اشکالات نسبت به سایر بخشها کمتر بوده و عملکرد و کار داوران بهتر بوده است.

وی در خصوص آماده سازی داوران برای لیگ چهاردهم اظهار داشت: امسال حداقل شش دوره آموزشی ویژه داوران قبل از آغاز لیگ و در نیم فصل برای ارتقای دانش داوران از نظر آشنایی با قوانین و اجرای قوانین برگزار می شود.

عسگری گفت: این کلاسها در رده های مختلف و برای فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار می شود.

وی به برگزاری کلاس توجیهی داوران فوتبال ساحلی در سمنان اشاره کرد و گفت: برای این رشته فوتبال کلاسهای کمی برگزار شد و با گذشت چهار تا پنج سال از رونق فوتبال ساحلی در ایران تنها سه دوره برگزار شده است.

رییس دپارتمان داوری فوتبال ایران شمار داوران فعال در فوتبال ایران را قریب شش هزار نفر بیان کرد و گفت: از این تعداد داوران که با فدراسیون به عنوان داوران درجه یک و در رده های مختلف فعالیت دارند بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ نفر هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391