برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واعظ ‌آشتیانی: برای مدیرعاملی استقلال علاقه‌ای به رایزنی ندارم

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۳ — فارس

مدیرعامل سابق استقلال گفت: بنده هیچ علاقه‌ای به رایزنی ندارم، ضمن اینکه مطمئن باشید که با هیچ فردی هم ارتباط ندارم که آنها بخواهند برای من رایزنی کنند.

حمیدرضا واعظ‌ آشتیانی در خصوص انتخاب هیات رئیسه پرسپولیس گفت: غیر از دو نفر که از پیشکسوتان پرسپولیس هستند، خیلی از سایر نفرات شناخت ندارم، البته اقای سلیمی را که در شهرداری تهران هستند را کم و بیش می‌شناسم و می‌دانم که مدیر متعهدی هستند. دوستان دیگر هم که ان‌شاءلله منشأ خیر هستند و فقط به آنها توصیه می‌کنم که اگر می‌خواهند پرسپولیس موفق شود، حرف نزنند! چراکه هرچقدر کمتر حرف بزنند، حاشیه‌ها هم کمتر خواهد بود.

وی افزود: کار هیأت مدیره یک کار کلان و استراتژیک است و تصمیم‌گیری‌های کلان برعهده آنهاست بنابراین نباید در خصوص هر موضوع جزئی اعضای هیأت مدیره به اظهارنظر پرداخته و مصاحبه کنند.

واعظ ‌آشتیانی در مورد انتخاب رحیمی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس گفت: رحیمی از مدیران خوب، توانمند، باتجربه و با ادب است و انتخاب او را هم به خود وی و هم به هیأت مدیره پرسپولیس تبریک می‌گویم که فرد بسیارشایسته و با شأن و شخصیتی را انتخاب کردند که در نهایت امیدوارم این باشگاه در مسیر خوب و پیشرفت حرکت کند.

وی در موردارزیابی‌اش از تصمیمیات وزارت ورزش در این مدت اخیراز جمله شفاف سازی قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیسگفت: متأسفانه ما در فوتبال و بخش‌های دیگر ورزش هیچگاه آسیب شناسی مشکلاتمان رادر مقاطع مختلف نداشته‌ایم و شاید هم به عمد این اتفاق می‌افتد که هیچتوجهی به مشکلات نداشته باشیم و همین باعث می‌شودکه سوپاپ اطمینانی که برخی دوستان برای خود تعبیه کرده‌اند به یک باره عمل نکرده و منجر به انفجار شود، بنابراین قبل از اینکه وزارت ورزش تصمیماتی رامی‌گرفت، خود باشگاه‌ها باید با توجه به فضایی که در کشور ایجاد شده خودشان پیش قدم می‌شدند و این کار را با هماهنگی فدراسیون فوتبال انجام می‌دادند.

واعظ‌ آشتیانی افزود: چه بسا وقتی وزیر ورزش این کار را انجام داد چند باشگاه داوطلبانه بودجه و قرارداد بازیکنان خود را اعلام کردند. بنابراین وزارت ورزش در جهت شفاف‌سازی و در جهت اینکه افکار عمومی بیش از این در یک بلاتکلیفی قرار نگیرد این کار را انجام داد، البته به این موضوع کاری ندارم که زمان انجام آن خوب بود یا خیر بلکه نفس کار خوب بود. اگر ادعای حرفه‌ای بودن می‌کنیم باید همه چیزمان روشن و شفاف باشد، چراکه این وضعیت تمام‌ تیم‌های حرفه‌ای دنیا بوده و در همه موارد شفاف‌سازی را انجام می‌دهند چراکه در غیر این صورت کسی سهام باشگاه‌ها را نمی‌خرد و سرمایه‌گذاری همانجام نمی‌شود.

مدیرعامل سابق استقلال در مورد اینکه شنیده می‌شود در حال رایزنی است تا دوباره مدیرعامل استقلال شود، گفت: بنده هیچ رایزنی‌ای نمی‌کنم و هیچ علاقه‌ای هم به رایزنی ندارم، ضمن اینکه مطمئن باشید که بنده با هیچ فردی هم ارتباط ندارم کهآنها بخواهند برای من رایزنی کنند.

وی با تکذیب هرگونه رایزنی برای پذیرفتن مدیرعاملی استقلال افزود: اگر به داشتن مسئولیت بود که بنده قائم مقام سازمان تربیت بدنی و مدیرعامل استقلال بودم و می‌توانستم با هر خفت و خواری و چاپلوسی و تملق بمانم، پس اصلا روحیات من سازگار با این رویه‌ها و رفتارها نیست و اطمینان داشته باشید اگر بنده بنا بود خودم یا افرادی برایم رایزنی کنند، این شهامت را داشتم که این موضوع را افشا کنم و بگویم علاقمند هستم تا بازگردم و چنین مسئولیتی را داشته باشم.

واعظ‌ آشتیانی در خصوص اینکه آیا از بازگشت به استقلال استقبال می‌کند یا خیر گفت: چیزی که اتفاق نیفتاده نباید در خصوص آن حرفی زد. یک وقت هست که این اتفاق در شرف انجام است آن زمان می‌توان اظهارنظر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391