برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واعظی آشتیانی : کمپ استقلال متعلق به این باشگاه نیست

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۴۹ — ایرنا

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت :کمپ باشگاه استقلال متعلق به این باشگاه نیست و طی یک قرارداد در سال ۷۸ از سوی حجت الله خطیب مدیرکل اسبق تربیت بدنی استان تهران به این باشگاه اجاره داده شد که خلاف قانون هم بود.

امیر واعظی آشتیانی

امیر رضا واعظی آشتیانی روز یکشنبه در نشست خبری افزود: درروزهای گذشته اتفاقات وحرف هایی زده شد ، من نیز با بیان برخی صحبت‌ها با کسی خصومت و عداوت ندارم، بلکه معتقدم باید به گونه ای رفتار کنیم که از مرز انصاف قصور نکنیم و ارزشهای اخلاقی را زیر پا نگذاریم.

وی ادامه داد: با تهمت و فرافکنی کار پیش نمی رود شاید در مقاطعی با هجمه و کارهای غیر اصولی و منطقی به اهداف خود برسیم ، اما آنچه که باقی می ماند صداقت و درستی است.

علی فتح اله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از اختلاف نظرهای پیش آمده در باره کمپ مرحوم ناصر حجازی مدعی شده بود که این کمپ متعلق به این باشگاه می باشد و سند آن نیز زده شده است و سخنان واعظی اشتیانی پاسخی به این سخنان است.

حجت اله خطیب رئیس اسبق اداره کل تربیت بدنی استان تهران نیز گفته بود که این زمین از سوی اداره کل داده شده و کمپ باشگاه استقلال کاملا قانونی است و هیچ شکی هم در آن وجود ندارد.

واعظی آشتیانی در رابطه با کمپ باشگاه استقلال که مدیرعامل باشگاه ادعا می‌کند متعلق به استقلال است، افزود: باید بگویم که این کمپ در سال ۷۸ به مدت سه سال از سوی اداره کل تربیت بدنی استان تهران به باشگاه استقلال اجاره داده شد که در بند یک این قرارداد آمده است این قرارداد با استناد بند یک ماده واحده قانون اجاره تاسیس باشگاهه و ورزشگاهها توسط مردم با نظارت دولت و آیین نامه مربوطه منعقد می گردد.

وی ادامه داد: همانطور که می دانید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دولتی هستندوبراساس مصوبه سال ۱۳۶۹مجلس شورای اسلامی قانون اجازه تاسیس باشگاه ورزشی و ورزشگاه توسط مردم با نظارت دولت باید انجام شود.

وی ادامه داد:در این قانون آمده است اراضی که به تشخیص وزارت مسکن و شهرسازی و سازمان اراضی شهری با کاربری ورزشی مشخص می شوند در اختیار سازمان تربیت بدنی قرار می گیرند.در صورتی که زمین متعلق به دولت نباشدوسازمان مزبور امکان تملک آن رانداشته باشد اشخاص حقیقی یا حقوقی که اجازه تاسیس ورزشگاه یا پروانه فعالیت برای باشگاه را دارند با موافقت سازمان تربیت بدنی و جلب رضایت مالک می توانند زمین مزبور را تملک کنند.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال ادامه داد: آقای خطیب که مصاحبه می‌کند و می گوید این زمین متعلق به استقلال است خلاف کرده و شخصی هم که از باشگاه استقلال قرارداد را منعقد کرده او نیز خلاف کرده است.

وی با بیان اینکه مدیرعامل استقلال می گوید این کمپ ۲۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد، گفت: ارزان ترین زمین کاربری متعلق به کاربری ورزشی است و در گذشته نیزافتخاری مدیرکل وقت تربیت بدنی استان تهران رسولی نژاد معاون سابق پارلمانی وزارت ورزش و جوانان و همچنین پرویز حناچی مدیرعامل سازمان ملی زمین ومسکن درمصاحبه خود اعلام کردندکه این کمپ متعلق به باشگاه استقلال نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391