برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واعظی آشتیانی : مدیران استقلال مراقب بحران آفرینی منفعت طلبان باشند

یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۲۷ — ایرنا

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران گفت : عده ای که همواره دراین باشگاه منافعی دارند، برای مدیران کنونی استقلال بحران آفرینی را کلید زده اندو مدیران جدید باید هوشیار و مراقب آنان بوده وتدبیری اتخاذ کنند که اسیر این بحران نشوند.

امیر واعظی آشتیانی و امیرضا واعظ آشتیانی

امیررضا واعظی آشتیانی اظهار داشت: انتخاب هیات مدیره جدیداستقلال تصمیم وزارت ورزش وجوانان بوده وقابل احترام است. این انتخاب جزو تعهدات وزارت ورزش محسوب می شود و امیدوارم اعضای جدید در راستای وظایف محوله موفق باشند.

وی افزود: هیات مدیره باشگاه استقلال در گذشته کاملا تشریفاتی بود و هیات مدیره جدید نباید اینگونه باشد، بلکه باید در بطن تصمیم گیری‌ها حضور یابد و تصمیمات خارج از ظرفیت باشگاه و مدیرعامل نیز اتخاذ نکند.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال با اشاره به حواشی و مشکلات زیاد در این باشگاه گفت: اگر اعضای هیات مدیره کمتر در رسانه‌ها به اظهار نظر بپردازند، بالطبع حاشیه های این باشگاه نیز کمتر می شود.

واعظی آشتیانی افزود: حال که برای هیات مدیره استقلال سخنگو انتخاب شده است،وی بایددرمقابل مسایل وتصمیمات مهم هیات مدیره پاسخگوی رسانه‌ها باشد ومدیرعامل نیز در برخی موارد از جمله مسایل اجرایی اظهارنظر کند.

وی ادامه داد: البته سخنگو نباید با برخی اظهار نظرها که بیان آنها لزومی ندارد تامین کننده خوراک برای رسانه‌ها باشد، چرا که این موضوع باشگاه را دامن گیر حواشی و مشکلات متعددی می کند.

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: اعضای هیات مدیره باید در وهله نخست با نگاهی فرانگر واتخاذتصمیمات استرات‍ژیک مبتنی برتوانایی و ظرفیت های باشگاه عمل کنند.

واعظی آشتیانی بابیان اینکه مدیرعامل مجری مصوبات هیات مدیره است،افزود: هیات مدیره باید کمک کند تامدیرعامل از عهده کارهای اجرایی برآید.

وی ادامه داد:اکنون ۱۵بازیکن تیم فوتبال استقلال بدون قرارداد هستند و هر چند این موضوعی پیچیده نیست اما بایدنکته مهمی است ومی توان با ظرافت خاص بهترین تصمیم را در این خصوص اتخاذ کرد.

وی اضافه کرد: هیات مدیره باید با آگاهی کامل از وظایف خود به نحو شایسته عمل کندونبایدمانند دوره قبل از برخی تصمیم گیری‌ها بی اطلاع باشد. فعالیت های باشگاه باید بر اساس مصوبات هیات مدیره صورت گیرد.

واعظی آشتیانی پیشنهاد داد : اعضای هیات مدیره فارغ از وظایف خودتر از آزمایشی مالی ۳ و ۶ ماهه بگیرند و به این صورت بر نحوه عملکرد مدیرعامل نظارت کنند. آنها بااین کار متوجه خواهند شد که آیا مدیرعامل از نظر درآمد و هزینه در چارچوب بودجه تعیین شده به درستی حرکت می‌کند یا خیر.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت : آنان که خودشان مشکلات موجود را برای استقلال به ارمغان آوردند، اکنون دست پیش می گیرند و این سووال پیش می آید که چگونه آنان که باعث و بانی این مشکلات هستند، اکنون بار دیگر به عنوان هیات مدیره انتخاب می شوند!؟

واعظی آشتیانی افزود: مسایل اقتصادی یکی از چالش های جدی باشگاه استقلال است و امیدوارم هیات مدیره با تدبیر مناسبی از آن عبور کند.

وی تصریح کرد:استقلال از نظر اقتصادی شرایط بغرنج و پیچیده ای دارد و مدیران این باشگاه باید بدانند رفع این مشکلات بسیار دشوار و زمان بر است.

وی اضافه کرد: هرکس به هواداران پرشمار استقلال قول بدهد که می تواند در زمان کوتاهی مشکلات را برطرف کند ساده نگر است، چرا که رفع این مشکلات نیازمند برنامه ای سه ساله است تا مسایل به صورت گام به گام و به طور منطقی و اصلی پیش برود.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال با بیان اینکه شناخت چندانی از هیات مدیره جدید این باشگاه ندارد، گفت: مسعود معینی را به عنوان چهره ای دانشگاهی و خوش فکر می شناسم که در زمان مدیریتم در باشگاه استقلال نیز ریاست آکادمی باشگاه را بر عهده داشت. اعتقاد دارم وی از لحاظ فکری می تواند کمک زیادی به استقلال کند.

اعضای هیات مدیره جدید استقلال تهران روز چهارشنبه هفته گذشته معرفی شدند و آنان روز شنبه بهرام افشارزاده را به عنوان مدیرعامل و کامران صاحب پناه را به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391