برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: سجادی دستور حل مشکل خروجی بازیکنان را داد

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۸ — ایسنا

نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بازی تدارکاتی با کره‌جنوبی و عراق در برنامه تیم امید قرار ندارد، گفت: دکتر سجادی در جلسه با ما به کارشناسان وزارت ورزش و جوانان دستور پیگیری و حل مشکلات گذرنامه‌ها و خروجی ملی‌پوشان را صادر کرد.

هادی آیت اللهی

سیدهادی آیت‌اللهی درباره جلسه روز دوشنبه که به همراه علی کفاشیان و نلو وینگادا با نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان درباره تیم ملی فوتبال المپیک (امید) داشت، اظهار کرد: در این جلسه از سوی وزارتخانه علاوه بر سجادی، کارشناسان وزارت وزارت ورزش و جوانان هم حضور داشتند که جلسه بسیار خوبی برای تیم المپیک بود. سجادی با شناختی که از گذشته تاکنون نسبت به فوتبال دارد، هدفی که ما برای این تیم دنبال می‌کنیم را پذیرفت و از آن حمایت کرد. هدف نهایی تیم ملی امید ایران راهیابی به بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو است.

** سجادی دستور حل مشکل خروجی بازیکنان و استفاده از هتل المپیک را صادر کرد

وی در پاسخ به اینکه حمایت وزارت ورزش و جوانان از تیم امید چگونه و به چه کیفیتی خواهد بود، تصریح کرد: سجادی در همین جلسه به کارشناسان دستور داد تا اقدام‌های لازم برای حل مشکلات خروج از کشور بازیکنان، مسایل مربوط به گذرنامه‌ها و... انجام شود تا در ادامه راه هیچ مشکلی از این بابت در راه اجرای برنامه‌ها و حضور در اردو‌های خارجی وجود نداشته باشد. همچنین او دستورات لازم برای استفاده تیم امید از هتل المپیک را هم صادر کرد. بنده، رییس فدراسیون و سرمربی تیم ملی هم به صورت جداگانه توضیحاتی را درباره تیم امید و برنامه‌هایش ارایه کردیم.

** با مسوولان کمیته المپیک هم جلسه خواهیم داشت

نایب‌رییس اول فدراسیون در واکنش به اینکه با توجه به سهیم بودن کمیته ملی المپیک در برنامه‌های تیم امید، جلسه‌ای هم با مسوولان این کمیته برگزار کرده‌اید، خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به حضور وینگادا در ایران و شروع تمرینات با حضور این مربی، فعلا اولین جلسه را با مسوولان وزارت ورزش و جوانان انجام دادیم و در ادامه قطعا جلسه‌ای هم با مسوولان کمیته ملی المپیک خواهیم داشت تا تمام برنامه‌های لازم برای این تیم را هماهنگ کنیم و ان‌شاالله با برگزاری دوره‌های آماده سازی بصورت منظم، شاهد حضور تیم امید در المپیک ریو باشیم.

** فعلا خودم مدیریت می‌کنم تا سرپرست تیم امید را انتخاب کنیم

وی در پاسخ به اینکه سرپرست این تیم چه زمانی انتخاب خواهد شد و آیا تغییراتی در کادر فنی ایجاد می‌شود، نیز اظهار کرد: هنوز سرپرست تیم امید را انتخاب نکردیم اما در حال حاضر خودم شخصا مدیریت تیم را برعهده گرفته‌ام تا کارها طبق برنامه جلو رود و در ادامه قطعا سرپرست تیم را هم انتخاب می‌کنیم. درباره اعضای کادر فنی هم فعلا تعدادی از مربیان ایرانی وینگادا را همراهی می‌کنند که احتمالا یک مربی جدید را هم به کادر اضافه می‌کنیم و شاید تغییراتی در وضعیت مربیان فعلی بوجود بیاید.

** عمان و اردن موافقت نکنند دو کشور دیگر جایگزین می‌شود

آیت‌اللهی در پاسخ به اینکه تکلیف بازی‌های تدارکاتی این تیم با توجه به درخواستی که وینگادا برای بازی با عمان و اردن داشته چه می‌شود، به ایسنا گفت: سه اردوی خارجی شامل ارمنستان، ازبکستان و چین که قبلا برای تیم امید نهایی شده بود، وینگادا تنها درخواست بازی با عمان و اردن را به ما داد و مکاتبات را آغاز کردیم. اگر این دو کشور با درخواست ایران موافقت نکنند، قطعا دو کشور دیگر را جایگزین خواهیم کرد.

** بازی با کره‌جنوبی و عراق در برنامه تیم امید نیست

وی درباره موضوع احتمال بازی تدارکاتی با کره‌جنوبی و عراق نیز خاطرنشان کرد: بازی با کره‌جنوبی و عراق فعلا در برنامه‌های تیم امید قرار ندارد و وینگادا هم درباره این کشورهای صحبتی به میان نیاورده است. اما همانطور که گفتم اگر پاسخ مثبتی از دو کشور پیشنهادی وینگادا دریافت نکنیم، ممکن است تیمهای دیگری البته با نظر وینگادا جای آنها را بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391