برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آذری: بودجه ذوب‌آهن هنوز تعیین نشده است

جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۵۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: بودجه ما از سوی مجمع عمومی هنوز تعیین نشده است.

سعید آذری در مورد بودجه ۱۴ میلیارد تومانی باشگاه ذوب آهن برای فصل آینده گفت: بودجه باشگاه ذوب آهن هنوز تعیین نشده است و کارخانه به ما بودجه‌ای اعلام نکرده. قرار است در مجمع عمومی کارخانه بودجه باشگاه تعیین شود. بنابراین هر رقمی که در مورد بودجه باشگاه ذوب آهن منتشر شده واقعی نیست البته تلاش می‌کنیم خط و مشی کلی ورزش را رعایت کنیم.

وی در مورد سقف قرارداداد ۱۵ میلیارد تومانی که از سوی سازمان لیگ اعلام شده،گفت: این رقمی که اعلام شده می‌تواند روی دیدگاه مجمع ذوب آهن برای تعیین بودجه فوتبال تاثیرگذار باشد و مجمع ما این رقم را معیاری برای خود در نظر می‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه رقم ۱۵ میلیارد تومان چقدر می‌توان با واقعیت‌ها منطبق باشد، با توجه به اینکه فصل گذشته بودجه برخی تیم‌ها در فصل گذشته بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان بوده، گفت: حتما سازمان لیگ بر اساس کار کارشناسی شده این رقم را در مورد هزینه‌های یک فصل تیم اعم از قرارداد، حمل و نقل، پاداش و... در لیگ برتر تعیین کرده است. به هر حال سازمان لیگ قرارداد همه بازیکنان را در اختیار داشته و بر اساس آن این رقم را تعیین کرده است. در هر حال ما در باشگاه ذوب آهن همواره مشی‌مان بر تعادل بوده است و هیچ وقت پای‌مان را از حدو مرز برخی اصول فراتر نگذاشته‌ایم و نمی‌گذاریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391