برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وقتی برنامه‌های نفتی و فولادی رئیسی‌کیا برای راه‌آهن اجرا نشد!

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۶ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن سورینت گفت: برنامه داشتم همان اتفاق خوبی که در فولاد و نفت تهران افتاد را در راه‌آهن صورت دهم که اینطور نشد.

صادق رئیسی‌کیا در مورد آخرین وضعیت مالکیت باشگاه راه‌‌آهن اظهار داشت: اتفاق تازه‌ای که خبر تلقی شود رخ نداده و همچنان در جریان مذاکرات برای واگذاری سهام باشگاه هستیم.

وی ادامه داد: در جایی که قیمت تبلیغات محیطی سازمان لیگ از ۱۶ میلیارد به ۶۰ میلیارد می‌رسد طبیعتاً قیمت برند باشگاه راه‌آهن هم افزایش پیدا می‌کند. البته همیشه بین خریدار و فروشنده برای رسیدن به قیمت مناسب چانه‌زنی و حرف وجود دارد و همین مسئله کمی زمان‌بر است.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن ضمن بیان اینکه سهام و امتیاز لیگ برتری این باشگاه به فروش می‌رسد، در پاسخ به این سؤال که اگر موفق به فروش باشگاه نشوند چه اتفاقی رخ می‌دهد، اظهار داشت: اگر نتوانیم سهام باشگاه را بفروشیم آن‌وقت باید دادستانی بودجه‌مان را برای حضور در لیگ برتر مشخص کند، چون منابع مالی باشگاه راه‌آهن در اختیار دادستانی است.

رئیسی‌کیا در خصوص آینده کادر فنی و بازیکنان راه‌آهن، گفت: قرارداد کادر فنی یک ساله بوده و مذاکرات برای تمدید قرارداد بعد از تعیین بودجه یا فروش باشگاه صورت می‌گیرد. در مورد بازیکنان هم برخی از آنها قرارداد یک ساله داشتند اما اکثر بازیکنان قراردادهای ۲ تا ۵ ساله دارند و باید در راه‌آهن بمانند.

وی درباره اینکه آیا از وضعیت باشگاه راه‌آهن سورینت رضایت دارد، تصریح کرد: مسلماً ناراحت هستم. من ۲ سال از عمرم را در این باشگاه گذاشتم و در بحث بازیکن‌سازی و آکادمی تلاش‌های مثبتی را انجام داده بودم. ما در فصلی که گذشت جوان‌ترین تیم لیگ را داشتیم و به خاطر همین جوانگرایی هم هزینه‌های‌مان تا ۶۰ درصد کاهش پیدا کرده بود. ما بازیکنی به نام علیپور داشتیم که قرارداد ۱۰۰ میلیونی بسته بود که از این مبلغ ۴۰ میلیون را گرفته است، در حالی که این بازیکن ۲،۳ فصل دیگر با راه‌آهن قرارداد دارد.

مدیرعامل باشگاه راه‌‌آهن در مورد اینکه در ۲ فصل حضورش در فوتبال چقدر هزینه کرده است، گفت: بودجه سال اول ما در فوتبال ۱۸ میلیارد بود که تقریباً ۱۴ میلیارد آن را هزینه کردیم، برای سال دوم هزینه‌های ما نزدیک ۱۳ میلیارد شد،‌ آنهم در شرایطی که قرار بود در این فصل به ۱۱ میلیارد برسد.

رئیسی‌کیا ادامه داد: برنامه داشتم همان اتفاق خوبی که در فولاد و نفت تهران افتاد را در راه‌آهن صورت دهم که نشد.

وی در خصوص اینکه چرا هزینه‌های باشگاهداری در ایران زیاد است، اظهار داشت: مقصر بخشی از بالا بودن هزینه‌‌ها مدیران هستند اما نمی‌توان از تاثیر پررنگ مربیان در بروز این مشکل به سادگی گذشت. گاهی اوقات مربیان با انتخاب غلط بازیکنان به باشگاه خود هزینه مالی وارد می‌کنند. قطعاً باید آنهایی که در بالا رفتن هزینه‌ها در فوتبال نقش دارند شناسایی شوند تا وضع فوتبال بهتر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391