برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابهام درباره بازداشت محمد رویانیان

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۰۳ — خبرآنلاین

منابع غیر رسمی از بازداشت مدیر پیشین پرسپولیس خبر می دهند. خبری که حتی خبرگزاری رسمی کشور هم به آن پرداخته است.

آریا صالحی: ساعت ۱۷ روز ۱۵ اردیبهشت بود که اولین خبرها درباره احضار محمد رویانیان به دادسرای رسیدگی به تخلفات اقتصادی در دادسرای اوین مطرح شد. اینکه رئیس پیشین ستاد سوخت کشور و یکی از چهره های مهم مدیریت انتظامی کشور به دلیل اتفاقات مربوط به دوره مدیریتش در ستاد سوخت و فعالیت همزمانش در باشگاه پرسپولیس احضار شده است. گفته می‌شد رویانیان به همراه مسعود رهبر ، معاون خود در این ستاد به دادسرا رفته است و بعد از آن دیگر همه خبرها غیر رسمی بودند.

ابتدا چند سایت ورزشی این خبر را منتشر کردند . این سایت‌ها اسمی از رویانیان نیاوردند تا اینکه خبرگزاری جمهوری اسلامی به نقل از منابع آگاه این خبر را منتشر کرد. با این وجود هیچ منبع رسمی حاضر به تائید خبر بازداشت رویانیان نیست. موبایل های مدیر پیشین پرسپولیس پاسخگو نیستند و مسعود رهبر هم در تماسی که خبرآنلاین با او گرفت حاضر به گفت و گو نشد و گفت در جلسه است و بعد از این هم ارتباطی میان ما و او برقرار نشد. در هفته های گذشته بارها شایعاتی درباره وضعیت محمد رویانیان مطرح شده اما هر بار این شایعات پس از چند ساعت تکذیب شده بودند. با این وجود در تمام این مدت هم سازمان بازرسی کل کشور و هم دادستانی تهران از باز بودن پرونده رسیدگی به عملکرد ستاد سوخت خبر داده بود. رویانیان در دوران مدیریت خود در پرسپولیس سعی می کرد با برنامه های اقتصادی بزرگ ، این تیم را در کانون اخبار نگه دارد . او پیشتر در گفت و گوهایی که با رسانه های مختلف از جمله گفت و گو با نشریه تماشاگران امروز داشت تائید کرده بود کمک هایی را از درآمدهای حاصل از نوسازی ناوگان خودرویی کشور به دستور عالی ترین مقام اجرایی وقت کشور در فوتبال هزینه کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391