برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبری از پرداخت بدهی کاروالیهو نشد؛ پرونده جدید بدهی ۱۰هزار فرانکی برای قرمزپوشان

سه‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۲۳ — فارس

فیفا در نامه‌ای جدید به باشگاه پرسپولیس ۱۰هزار فرانک سوئیس برای دادرسی به یک پرونده دیگر درخواست کرد.

تیم پرسپولیس

علی پروین، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از نامه تهدیدبرانگیز فیفا مبنی بر پرداخت ۵هزار و پانصد فرانک سوئیس بایت بررسی و دادرسی پرونده کاروالیهو دستیار سابق وینگادا اعلام کرد که تا۴۸ ساعت آینده این پول به حساب فیفا ریخته خواهد شد تا قرمزپوشان از هرگونه تهدید رهایی پیدا کنند.

این در شرایطی است تا علی‌رغم قول قبلیو گذشت ۴۸ ساعت این پول هنوز پرداخت نشده اما قرمزپوشان تا ۱۱ اردیبهشت وقت دارند تا این پول را به حساب فیفا واریز کنند. به نظر می‌رسد باید هرچه سریع‌تر قرمزپوشان این کار را انجام دهند چون با توجه به رد و بدل شدن پول و مشکلات پیش رو امکان دارد هر خطری قرمزپوشان را تهدید کند. اما در نامه‌ای جدید که امروز به دست باشگاه پرسپولیس رسیده و کمی ناخوانا است فیفا در نامه‌ای جدید به قرمزپوشان اعلام کرده که ۱۰هزار فرانک سوئیس دیگر بابت دادرسی به یک پرونده دیگر باید به فیفا پرداخت کند.

گفتنی است این نامه کمی برخی از قسمت‌هایش ناخوانا است و با توجه به درخواست قرمزپوشان قرار است به زودی مجدداً این نامه برای پرسپولیسی‌ها ارسال شود.

فیفا در این نامه هم پرسپولیسی‌ها را تهدید کرده در صورت عدم پرداخت این پول کسر امتیاز و یا سقوط به لیگ پائین‌تر در انتظار پرسپولیسی‌ها است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391