برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بی‌نظمی، عدم هماهنگی و عصبانیت نجف‌نژاد

پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۱۸ — تسنیم

بی‌نظمی و عدم هماهنگی در برگزاری نخستین جلسه هیئت مدیره جدید استقلال موجب عصبانیت برخی اعضا شد.

ظاهراً پس از اینکه روز گذشته (چهارشنبه) اعضای جدید هیئت مدیره استقلال معرفی شدند به برخی از آنها از جمله منصور پورحیدری و مسعود معینی اعلام شده بود که ساعت ۸ صبح امروز (پنج‌شنبه) جلسه‌ای در وزارت ورزش برگزار می‌شود.

بر همین اساس برخی از اعضا از جمله پورحیدری، نجف‌نژاد و معینی در ساعت اعلام شده در وزارت ورزش حضور یافتند اما دیگر اعضا در ساعت‌های مختلف خود را به جلسه رساندند. با توجه به این موضوع خادم تصمیم گرفت با افرادی که زودتر خودشان را به جلسه رسانده بودند، صحبت کند. پس از پایان این جلسه خادم مجبور شد با سایر اعضای هیئت مدیره که در وزارت ورزش حضور پیدا کرده بودند نیز جلسه‌ای جداگانه برگزار کند.

به نظر می‌رسید پورحیدری، معینی و نجف‌نژاد از حضور نداشتن اعضای هیئت مدیره در ساعت اعلام شده ناراحت بودند، چون پورحیدری اعلام کرد به خاطر این جلسه خود را از شهرستان به تهران رسانده است. نجف‌نژاد نیز در حالی که با درخواست خبرنگاران برای مصاحبه روبرو شده بود با عصبانیت خارج شد و با سرعت با خودروی شخصی خود محل را ترک کرد.

علاوه بر اینکه همه اعضای هیئت مدیره استقلال در ساعت تعیین شده حضور نیافتند و برخی از آنها یکدیگر را نمی‌شناختند، ضمن اینکه از طرف روابط عمومی وزارت ورزش اطلاع‌رسانی نشده بود که امروز جلسه هیئت مدیره استقلال برگزار می‌شود و به همین دلیل خبرنگاران نتوانستند وارد وزارت ورزش شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391