برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی:همیشه به خبرنگارانی که قلم خود را نمی‌فروشند احترام می‌گذارم

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۵۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از حرف‌های من بد برداشت شده، من همیشه به خبرنگاران پرتلاش که قلم خودشان را نمی‌فروشند احترام می‌گذارم.

علی دایی

علی دایی درباره مصاحبه امروزش با خبرنگاران و اشاره به برخی از دریافتی‌های خبرنگاران اظهار داشت: همیشه احترام بر خبرنگاران و روزنامه‌نگاران واقعی را بر خود واجب می‌دانم.

وزارت ورزش در اظهارنظری گفته بود بودجه ما کم است و به هر هیأت ورزشی کشور فقط ۱۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کنیم.

من هم بر اساس مستنداتی که در اختیار دارم گفتم پس چرا بودجه ۵۱ هیأت ورزشی را به برخی رسانه‌ها دادید؟

وی افزود: من باز هم تأکید می‌کنم به برخی رسانه‌ها داده‌اید. من نگفتم چرا برخی رسانه‌ها گرفته‌اند، به قول خودشان پول را به هرکسی بدهند، می‌گیرند. این به قول خودشان است. مهم مدیریت پرداخت‌هاست.

دایی ادامه داد: فکر نکنم هر استان بیش از ۵۱ هیأت ورزشی استانی داشته باشد. این پول می‌توانست بودجه هیأت‌های یک استان را دو برابر کند. بحث من بر سر مدیریت و گفته دوستان است در غیر این‌صورت من همیشه به خبرنگارانی که قلم خود را نمی‌فروشند احترام خاصی قائل هستم و معتقدم در این قشر افراد خیلی زحمتکش و با شرفی وجود دارد که قلم‌فروشی نمی‌کنند. باز هم تأکید می‌کنم آنچه گفتم در مورد نحوه مدیریت برخی آقایان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391