برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی از استیلی دل خوشی ندارد!

سه‌شنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۰۷ — شوت ورزشی

شنیده ایم که دایی از شنیدن خبر حضور استیلی در هیات مدیره جدید بسیار عصبانی شده است. او حتی تهدید کرده پایش را به جلسات هیات مدیره جدید که استیلی هم در آن‌ها حضور داشته باشد نمی گذارد!

علی دایی و حمید استیلی ظاهرا با هم مشکل ندارند اما این فقط ظاهر قضیه است. آن‌ها از مدت‌ها پیش یعنی قبل از لیگ یازدهم با هم به اختلاف خوردند. آن هم در زمانی که قرار بود دایی سرمربی پرسپولیس بماند اما ناگهان حبیب کاشانی مدیر عامل وقت پرسپولیس استیلی را سرمربی کرد. استیلی اما دوران خوبی را در پرسپولیس پشت سر نگذاشت و خیلی‌ها معتقدند که اطرافیان دایی باعث ناکامی استیلی در پرسپولیس بودند. به هر حال از آن روزها اختلافات این دو نفر کلید خورد. هر چند هر دو حفظ ظاهر می کنند و نشان می دهند که با هم مشکلی ندارند!

اما انتخاب اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس باعث ناراحتی بیشتر دایی از استیلی شده است. استیلی حتی تا روز قبل از مشخص شدن اعضای جدید هیات مدیره، حضورش در این گروه را تکذیب می کرد و حتی تهدید کرده بود از کسانی که این خبر را منتشر کرده اند شکایت می کند. اما بالاخره نام او هم وارد لیست اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس شد تا دایی احساس خطر کند. شنیده ایم که دایی از شنیدن خبر حضور استیلی در هیات مدیره جدید بسیار عصبانی شده است. او حتی تهدید کرده پایش را به جلسات هیات مدیره جدید که استیلی هم در آن‌ها حضور داشته باشد نمی گذارد!

ناصرنامدار

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391