برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی:آقایی که دست به ضبط کردنش خوب است صحبت های خصوصی ما را می گوید

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۳۹ — اوج نیوز

سرمربی پرسپولیس گفت:‌ز مجلس خواهش می‌کنم لایحه‌ای را تصویب کند که بتوان از فوتبال درآمدزایی کرد.

علی دایی و تیم پرسپولیس

علی دایی درباره آخرین شرایط پرسپولیس اظهار داشت:‌ خودتان بهتر می‌دانید امروز فقط پرسپولیس بلاتکلیف نیست بلکه مردم بلاتکلیف هستند و مدام از ما در خصوص سرنوشت این تیم می‌پرسن.ما هم جوابی نداریم بدهیم.امیدوارم کسانی که این اوضاع را پیش آوردند خودشان پاسخگوی مردم باشند.

وی ادامه داد: مسائلی که خیلی وقت بود که به دنبال انجام آن بودند و نتوانسته بودند آن را عملی کنند، به سمت آن رفته و همین موضوع هجمه‌ها را زیاد کرد. در حال حاضر در دنیا به غیر از یکی دو کشور مثل آمریکا در سایر کشورها فوتبال مردم را به ورزشگاه‌ها کشانده و آنها را پای تلویزیون‌ها می‌نشاند. از همین فوتبال است که تبلیغات کلانی کرده و در همین فوتبال چه خرج‌هایی که نمی‌شود. فوتبال تنها ورزشی است که می‌تواند مردم را به اوج و هیجان برساند.در مملکت ما تیم‌‌های استقلال و پرسپولیس می‌توانند با موفقیت خود کاری کنند که مردم مشکلات‌شان را به فراموشی سپرده و شور و نشاط اجتماعی ایجاد می‌کنند. پس نباید با این رشته چنین برخوردی شود.

دایی تاکید کرد: شما ببینید پس از پیروزی انقلاب مردم دیگر در چه زمان‌هایی به خیابان‌ها ریختند؟ یکی دو بار در انتخابات ریاست جمهوری بود و پس از آن هم دیگر مردم زمانی به خیابان‌ها آمدند که پای فوتبال در میان بود. پس با این صحبت‌هایی که می‌شود نمی‌توانند نظر مردم را از فوتبال برگردانند چون فوتبال در خانه‌های مردم است و کسی نمی‌تواند آن را از مردم بگیرد.همین پولی که در فوتبال ما برای فوتبال هزینه می‌شود را با کشورهای حوزه خلیج فارس که فوتبال‌شان با ما قابل قیاس نیست را مقایسه کنید. پس اگر بخواهیم به جامعه شور و نشاط بدهیم باید هزینه کنیم و این هزینه باید ابتدا در خصوص باشگاه‌ها به این صورت انجام شود که به آنها زمین داده و از آنها حمایت کرد.امروز اگر مردم بازیکن باشگاه‌ها را ببینند می شناسند، اما شاید قهرمانان جهان را مثل بازیکنان باشگاهی نشناسند. پس باید بتوانیم بین ورزش‌های دیگر با فوتبال تعادل برقرار کنیم و آنها را به فوتبال برسانیم.

وی تأکید کرد: در کشور ما ورزشکار دچار فقر تبلیغات است. ما باید به این سمت برویم که ورزشکار بتواند از تبلیغات استفاده کند. معتقدم که وزرا و نمایندگان مجلس باید به این موضوع بپردازند. بیشتر درآمد ورزشکاران و قهرمانان دنیا به این نحو است که به طور مثال یک قهرمان کشتی یا شنا پول تبلیغات را جایگزین درآمدش می‌کند و اینطور نیست که به طور مثال یک کشتی‌گیر با فدراسیون کشتی کشورش قرارداد کلان ببندد.در هیچ کشور حتی جهان سومی کارهایی که در یکی دو ماه اخیر در ورزش ما صورت گرفت، انجام نشده است. من معتقدم کسانی که این کارها را کردند خودشان را خراب می‌کنند. با این حال وظیفه آقایان سنگین است و معتقدم که باید کسانی را مسئول این کارها کنند که ابتدا ورزشی باشند و سپس بتوانند به ورزش کمک کرده، به جای اینکه بخواهند از جیب دولت خرج کنند.از مجلس خواهش می‌کنم لایحه‌ای را تصویب کند که بتوان از فوتبال درآمدزایی کرد. در حال حاضر تبلیغات را یک نفر دیگر می‌گیرد و بلیت‌فروشی و تبلیغات محیطی دست باشگاه‌ها نیست با این حال تا وقتی که چشم‌مان به دولت باشد و بخواهیم دولت از ورزش حمایت کند همین شرایط وجود دارد.

سرمربی پرسپولیس درباره انتشار فایل صوتی در جلسه هیات مدیره با خادم گفت: همین نشان می‌دهد ما چقدر از اسمی که آن را حرفه‌ای می‌گذاریم عقب هستیم. ما فکر کردیم اتاق معاون وزیر خانه‌مان است مطمئنا در خانه دعوا می‌شود. صحبت می‌شود ما که نمی‌خواستیم آنجا به به و چه چه بگوییم. آنجا را خانه خودمان می‌دانستیم اما آقایی که دست به ضبط کردنش خوب است صحبت‌های خصوصی ما نزد معاون وزیر را می‌گوید و حتی یک حرف را جا نمی‌اندازد، کار کوچکی است. با انتشار این فایل صوتی باید بگوییم وای به حال این ورزش!در یک اتاق من و پروین دعوا می‌کنیم،‌داد هم می‌زنیم و شاید صحبت‌های دیگر هم باشد. اما بیرون پروین بزرگ من است و برایم پروین است. اگر در اتاق دعوا نکنیم بیرون که نمی‌توانم چنین کاری انجام دهم. شاید از خیلی موارد من و پروین با هم اختلاف داشته باشیم اما اگر آنها را در اتاق به پروین نگویم کجا باید گله کنم در رسانه‌ها؟

سرمربی پرسپولیس افزود: خادم گفت به هیأت‌های ورزشی ۱۰۰ هزار تومان می‌دهیم این یعنی شما درست کار نمی‌کنید. چطور به همکاران رسانه‌ای شما ۳۰۰ تومان می‌دهند. سند کوچکی دارم. چطور آنها خرج رسانه‌ای می‌کنند که از این افراد خوب بنویسید. اگر شفاف‌سازی می‌کنید کارهای خودتان را هم شفاف‌سازی کنید. سندی دارم که همه خبرنگاران زیر آن را امضا کرده‌اند و نمی‌توانند زیرش بزنند که بیشتر از ۵ میلیون تومان هدیه داده است در ذات ما نیست که آن‌ها را رسانه‌ای کنیم.

دایی در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتشار این فایل صوتی برخورد می‌کنید گفت: مطمئن باشید این کار را می‌کنیم. نمی‌دانم با چه نیتی این کار را انجام دادند. مگر می‌توانند با این فایل صوتی من و پروین را خراب کنند. طبیعی است که شما در خانه‌تان با پدر، مادر و خواهر و برادرتان دعوایتان شود، اما می‌آیید در یک رسانه می‌نویسد که مثلا امروز با خاله‌تان دعوایتان شده است؟

وی درباره نگرانی بازیکنان از آینده و رفتن دایی گفت:پرسپولیس آنقدر بزرگ است که اگر من هم نباشم بازیکنان باید بازی کنند. ما تنها مربی و شاگرد نیستیم دوست هستیم. دایی ممکن است یک روز باشد و یک روز نباشد. پرسپولیس متعلق به مردم است اگر اجازه دهند.

دایی درباره لیست منتشر شده استقلال و پرسپولیس و اینکه چرا لیست باشگاه‌های صنعتی منتشر نمی‌شود، گفت: نیت‌ها را بفهمید. کسی که لیست پرسپولیس را در آن موقع منتشر کرده، بروید بپرسید چه نیتی داشته است. اینها را مردم می‌بینند. من خودم با این اعتقاد بزرگ شدم که به کسی دروغ نگویم چرا که فردا روزی مشخص می‌شود.

دایی درباره اینکه ایا برنامه‌ اش را برای فصل آینده مشخص کرده‌ یا نه اظهار داشت: من باید به چه کسی برنامه و لیست بازیکنان بدهم. شما به من بگویید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391