برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در انتظار نخستین تقابل دایی با هیات‌مدیره جدید پرسپولیس

چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۱۳ — مهر

جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در حالی چند شب پیش برگزار شد که در این جلسه حمید استیلی یکی از اعضای هیات مدیره به شدت برابر علی دایی و برنامه‌هایش موضعگیری کرده است؛ تا جایی که استیلی برای مقابله با آنچه "خود محوری" سرمربی پرسپولیس عنوان کرده، کمیته فنی را به یکباره تشکیل داده است!

جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس دوشنبه هفته جاری برگزار و به یکباره اعلام شد که جعفر کاشانی، حسین عبدی، امیر عابدینی و بیژن ذوالفقارنسب به عنوان اعضای کمیته فنی انتخاب شده‌اند. انتخاب یکباره این افراد از یکطرف و اعلام بی‌اطلاعی بعضی از آنها از حضورشان در کمیته فنی از طرف دیگر باعث شد تا شائبه مشکوک بودن تشکیل کمیته فنی تقویت شود. بخصوص اینکه چینش اعضای این کمیته هم تا حدودی ناهمگون بوده و حتی از افرادی در آن استفاده شده که مخالف مدیریت علیرضا رحیمی در باشگاه پرسپولیس بوده‌اند.

با این حال یکی از روزنامه‌های ورزشی امروز سه‌شنبه گزارشی را از جزئیات جلسه هیات مدیره منتشر کرده که در آن، تمام معادلات مبهم روابط اعضای هیات مدیره با کادر فنی و همچنین دلایل تشکیل یکباره کمیته فنی، مشخص می‌شود. در این گزارش بدون نام بردن از اعضای هیات مدیره و با ارائه کدهایی، مکالمات چند ساعته آنها عنوان شده است. البته پی بردن به اسامی هیات مدیره کار دشواری نیست.

"عضو فوتبالی شماره یک هیات مدیره" که با توجه به کدهای داده شده احتمالا حمید استیلی است، موضعگیری‌های تندی را علیه علی دایی و چند بازیکن پرسپولیس داشته است. صحبت‌های عجیب استیلی علیه سرمربی پرسپولیس نشان می‌دهد که او هنوز نتوانسته اتفاقات زمان سرمربیگری‌اش در پرسپولیس و تشوی "علی دایی" را فراموش کند، بخصوص در بخش پایانی صحبت‌هایش که می‌گوید: "توطئه اون بود که از هفته اول تو کوچه‌مون هم اسم طرف (دایی) را فریاد می‌زدند".

نگاهی به بخشی از صحبت‌های عضو فوتبالی هیات مدیره پرسپولیس در این جلسه خالی از لطف نیست:

"من با این آقا (دایی) قبلا کار کرده‌ام، می‌‎شناسمش. خودمحوره اما مگه می‌شه؟"، " آدم‌هایی را می‌گذاریم (در کمیته فنی) که بتوانند حرف بزنند. کسانی که مقابل سرمربی کم نیاورند و اگر حرفشان خوانده نشد، بروند میان مردم و روزنامه‌ها بگویند کمیته فنی کشک است"، " کمیته فنی باید سرمربی را انتخاب کنه تا ازش حرف شنوی داشته باشه"، "بازیکن قلیونی به چه درد مکتب ما می‌خوره؟"، "الان طرف (دایی) لیست داده، برنامه اردو داده، لیست تمدیدی‌ها را داده ما هم باید بگوییم چشم؟ یعنی فقط ماشین امضا هستیم و عابربانک؟".

نکته عجیب صحبت‌ها به جایی بر می‌گردد که استیلی خطاب به به علیرضا رحیمی حتی راه حل جدایی علی دایی از پرسپولیس را هم مطرح می‌کند: "باهاش (علی دایی) جلسه بذار. بهش بگو اولا بودجه‌مون محدوده، در ثانی نفرات را باید کمیته فنی تایید کنه، بعد هیات مدیره تایید می‌کنه. اون وقت خودش می‌دونه و کمیته فنی. یا می‌مونه و تحت نظر اونها کار می‌کنه یا ناچاره خودش بره".

در این جلسه البته بعضی از اعضا از جمله رئیس هیات مدیره در مقابل بعضی از خواسته‌های استیلی مقاومت‌هایی هم انجام می‌دهد ولی این مقاومت‌های خفیف هم بی فایده است. این در حالی است که علیرضا رحیمی پیش از این گفته بود با دایی "دست یا علی" داده و قطعا فصل آینده با او کار می‌کند.

دایی هم پیش از این جلسه لیست نفرات مورد نظرش را به مدیرعامل باشگاه داده بود ولی حالا با انتشار این گزارش که ماهیت و پشت پرده روابط اعضای هیات مدیره با کادر فنی را افشا می‌کند، باید منتظر حملات و موضعگیری‌های دایی بود؛ آن هم در زمانی که هنوز عمر فعالیت هیات مدیره جدید به ۲ هفته نرسیده است و این چاقو از همین حالا شروع به بُریدن دسته خودش کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391