برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه داماش گیلان جریمه نقدی شد

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۰۰ — ایرنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه داماش گیلان را جریمه نقدی کرد.

دیدار دو تیم داماش گیلان و پرسپولیس در حالی هفتم فروردین ماه در رشت برگزار شد که از سوی داود کاشانی تدارکات تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر تحریک تماشاگران تیم مقابل صورت گرفت.

برهمین اساس کمیته انضباطی وی را به توبیخ کتبی در پرونده و پرداخت مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی صورت گرفت و طبق بند ۴ ماده ۲۲ آیین نامه انضباطی تیم داماش به توبیخ کتبی در پرونده و پرداخت مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین در مورد درخواست استیناف باشگاه داماش گیلان، کمیته استیناف اعلام کرد که محکومیت باشگاه ورزشی داماش گیلان به لحاظ فحاشی تماشاگران علیه مسوولین تیم ملوان بندرانزلی به رای یک مسابقه بدون حضور تماشاگر و مبلغ صد میلیون ریال جریمه نقدی در جریان مسابقه دو تیم داماش گیلان و ملوان انزلی از سری مسابقات لیگ برتر با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه صادره وارد کند، به عمل نیامد و با استناد به ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، داد نامه صادره عینا تایید می شود.

همچنین در خصوص اعتراض باشگاه تراکتورسازی تبریز به کمیته استیناف، این کمیته اعلام کرد که محکومیت باشگاه ورزشی تراکتورسازی تبریز نسبت به تخلف تماشاگران این تیم علیه تیم سایپا و فحاشی به داور، رای به پرداخت مبلغ صد میلیون ریال جریمه نقدی در بازی مقابل تیم سایپا که ۲۱ دی ماه ۹۲، کمیته استیناف با بررسی پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه صادره وارد کند، به عمل نیامده و با استناد به ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی فدراسیون ضمن رد اعتراض ، دادنامه صادره عینا تایید می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391