برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وضعیت دستیاران ایرانی وینگادا بررسی می‌شود

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۶ — فارس

قرار است در جلسه روز سه‌‌شنبه کمیته فنی فدراسیون فوتبال وضعیت دستیاران ایرانی سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران مورد ارزیابی قرار بگیرد.

بعد از بررسی‌های فراوان نلو وینگادا به عنوان سرمربی تیم ملی امید ایران معرفی شد.

این مربی برای انجام کارهایشخصی به پرتغال سفر کرد تا سپس برای شروع کارش به ایران بازگردد امابعد از اینکه مشکل مالیاتی برای او به وجود آمد نتوانست در ایران حاضر شود.

مشکل مالیاتی وینگادا مربوط به زمان حضور او به عنوان سرمربی در تیم فوتبال پرسپولیس است. حدود یک ماه است مسئولان فدراسیون فوتبال ایران برای رفع این مشکل در تلاش هستند.

از طرف دیگر هنوز وضعیت دستیاران وینگادا معلوم نیست. قرار است مربی دروازه‌بانان و یکی از دستیاران او ایران باشند.

طبق اعلام رسول دانشجو سرپرست کمیته جوانان که با خبرنگار ورزشی فارس گفت و گو می کرد در همین رابطه چند گزینه مدنظر هستند و قرار است در جلسه کمیته فنی که روز سه‌شنبه برگزار می‌شود در این رابطه تصمیم گیری شود.

در کمیته فنی هادی آیت‌اللهی، مرتضی محصص، فریدون معینی، محمد احسانی، هومن افاضلی، عبدالرسول دانشجو و کتایون خسرویار حضور دارند.

پیش از این از هومن افاضلی به عنوان یکی از گزینه‌های حضور در تیم ملی امید نام برده می‌شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391