برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: پیشنهاد مدیرعاملی دارم اما منتظر وضعیت باشگاه ملوان هستم

جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۷ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان گفت: از چند باشگاه پیشنهاد مدیرعاملی دارم اما منتظرم وضعیت ملوان مشخص شود.

صادق درودگر در مورد جلسه با مدیران باشگاه ملوان در مورد ابهامات موجود در وضعیت باشگاه گفت: من به همراه دو وکیل به دفتر الماسی رئیس محترم هیات مدیره ملوان رفتم و دو وکیل هم که از دوستان محجوب و الماسی بودند در آنجا حضور داشتند. در نهایت مشخص شد دو کمبود سند وجود دارد که هر دو مربوط به پرداختی مستقیم از سوی شرکت استیل آذین ایرانیان است که این پرداخت‌ها مستقیم انجامشده بود که اسنادش را از شرکت استیل آذین گرفتم و ارایه کردم.

وی ادامه داد: قرارداد من با شرکت استیل آذین ایرانیان هم در باشگاه نبود که آن را ارایه کردم. همچنین قرار است حسابداری باشگاه از حالت سنتی به مدرن تبدیل شود.

درودگر در مورد شایعه بازگشتش به ملوان گفت: من دوست دارم به ملوان کمک کنم و مشاوره بدهم. در حال حاضر هم از چند باشگاه پیشنهاد مدیرعاملی دارم اما منتظرم وضعیت ملوان مشخص شود. به هر حال من هر کمکی از دستم بربیاید به ملوان انجام می‌دهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391